Van még jövőnk?

Figyelt kérdés

Kedvés olvasóm és remélem válaszadóm!



A férjem ingázik két város közt nap, mint nap. A buszon felfigyelt egy hölgyre,aki nálam jóval idősebb. Mindig beszélt róla, hogy ma is láttam, meg egy buszon utazunk reggel és délután, a napokban megtudta a nevét is és ettől teljesen a föld fölött jár. Mindig mondja, hogy mennyire szép és, milyen csinos, amit megcáfolnék, de nem a női irígység miatt!! Van amikor hamarabb végez, de ő mindig ugyanazzal a járattal jön haza, amelyiken az a hölgy van. Már próbáltam vele erről beszélni, de ha elkezdem, akkor eltereli a témát. Van egy 2 éves kislányunk nem szeretném, ha olyan családban nőne fel, ahol azt érezni, hogy a szülei közt nincs minden rendben. Javasoltam a férjemnek, hogy költözzünk külön és gondolkodjon el azon, hogy kitől mit szeretne, de ő nem vevő rá. Ha az eszemre hallgatnék, akkor már régen elmentem volna a gyerekkel, de mivel nagyon szeretem ezért még nem volt bátorságom is lelki erőm ezt megtenni. Már a baráti társaságunk is pedzegette, hogy valami nem oké köztünk, de férjem azt mondta, hogy minden klappol. De ha nem szeret, akkor miért nem mondja meg?


A múltkor sikerült elérnünk a buszt a férjemmel, és ő elkezdett hiszitzni, hogy miért nem a következővel megyünk, mert azon van ő is. Eleinte azt mondta, hogy az egyik muinkatársának tetszik az a nő és a munkatárs kérte meg arra, hogy beszélgessen vele, szóval, hogy valahogy ismerje meg. Nekem csak annyi volt meglepő, hogy folyton róla beszélt, és mén egyszer rákérdeztem, hogy neked nem tetszik véletlenn a nő, azt mondta, hogy nem, de később bevalotta. hogy igen tetszett neki, de erre még a hülye is rájött volna- mondta a férjem. Hát nagyon rosszul érintett, komolyan ha nem tömegközlekedésen utaztunk volna, akko9r én sírógörcsöt kaptam volna. Az intim együttlétek már több, mint egy éve megszüntek, hogy miért?,- mindig fáradt. Mi nem szoktunk beszélgetni, hanem ő beszél a nőről és meg hallgatom, de már megkértem rá, hogy ne beszéljen róla, de nem igazán figyelt oda. Már 2 hte a gyerekkel alszok, többször el akartam költözni, de ő nem akarja, mert szerinte nincs semmi promblémánk. Ha esetleg elmennénk házzassági tanácsadóba, akkor változna valamit az életünk, vagy elválunk és akkor én megyek a gyerekkel jobbra ő meg tovább ábrándozik?



Köszönöm előre is:


Egy kétségbe esett feleség!!


ma 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen mindegy, melyiktek a fiatalabb, melyiktek a szebb, igazából az is mindegy, hogy a férjed mit akar. Te boldog vagy így? Egy éve semmi dolgotok egymással, te egyre rosszabbul vagy. A férjed nem akar különválni. És? Akarsz-e így megöregedni? Ezt a mintát vigye tovább a lányod? Ez legyen neki a normális?
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is rossz volt. A férjed tudja egyáltalán, hogy mit akar?
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Hát először azt hittem, hogy a férjed direkt kínoz és hergel téged, hogy így az orrod alá dörgöl mindent, de az is lehet, hogy kissé értfogyi és nem tudja magába tartani a dolgokat, lehet így könnyít a lelkiismeretén (már ha van neki) vagy tényleg téged pszichéz, ezt te tudod legjobban, mert te ismered!

Tehát ő neked bead egy ilyen gyerekes rajongást, hogy együtt utazik azzal a szimpatikus nővel és de csudajó és csak ennyi az egész.

Szerintem ez ennél több.

Az, hogy te eltávolodtál tőle a gyerek születése után, azt mutatja, hogy nem volt partner se férjként, se apaként nem állta meg a helyét. Másképp igényelted volna vele a szexet, szülés után is!

Ne magad hibáztasd, hogy a hátad közepére sem kell!

Azt jelenti, hogy ő nem találta meg a helyét férfiként és apaként köztetek, az új felállásban, amit a gyerek jövetele jelentett-általában ilyenkor derül ki, mennyit ér a férfi melletted. Hát a ez ennyit ért.

A továbbiakban döntsd el te, hogy megéri neked vele maradni, harcolni érte, mert akkor vesd be magad az ágyban, hódítsd vissza, de add tudtára, hogy több ballépést nem nézel el. Ha meg nincs már rá gyomrod, engedd útjára.

Kisgyerekkel nem könnyű, egyedül, ezt gondold meg alaposan!

Megtehette volna, hogy elkezd téged segíteni, kényeztetni, körbeudvarolni, szeretettel, hogy jöjjön meg a kedved újra nőnek lenni, ehelyett ő a szép nénit választotta a buszon! Mint a férfiak 90% kb ez a matéria, olcsó és gyenge!!!

ma 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

A férfi ritkán akar válni, ez a te döntésed lesz. Szeret még, de vagy kényelmes így neki, vagy nem akar a két szék közé esni.

Gondold át, hogy ezen át tud e billenni, és rendbe tudjátok hozni.

ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
A másik meg, hogy ne arra várj, hogy ő mondja meg, hogy nem szeret! Nem hulye, hogy maga alatt vágja a fát! Te kell tudd hogy mit akarsz, mit tudsz megbocsájtani és meddig tűrsz. Ezt te tudod megadni magadnak, nemna férjed
ma 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos úgy néz ki, hogy belezúgott. Ha folyton róla beszél, azt jelenti, hogy egyet rá gondol, szólj rá, ne tűrd!

Vagy hagyd, hogy árulja el magát!

ma 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Az a fontos, jól érzed e így magad. Ne az ő döntésére várj, hanem válassz te magad, és ne félj.
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár én is kiváncsi lettem, hogy néz ki az a nő, hogy a fél busz őt akarja. 😂😂😂
ma 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magdika, a sokszoros elvált, ciklámenhajú, soványra aszalódott, ráncos, de még dévaj, kacér, cigarettáshangú néni
ma 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!