Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen?

Milyen anya az ilyen?

Figyelt kérdés

Azt mondja, ha elköltöznék a barátommal sokkal rosszabb életem lenne. De ha még esetleg meg is verne, nem tudna sajnálni, mert megérdemelném, hogy valaki megtanítson kesztyűbe dudálni, meg akkor nem lenne ilyen nagy pofám, mint most. Meg ha ilyen történne nem mehetnék haza többet.

Holott ő az, aki mindig megbánt engem, és nincs nagy pofám, az emberek sem így ismernek. Sokszor provokál engem, nagy örömmel mondja rám, hogy egy senki vagyok, és annyira nincs eszem, hogy minden férfival megk....ratnám magam, meg alkesz lesz, mikor sose fogyasztok alkoholt.


ma 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Nem túl jó, de remélem nem dühből költözöl el.

Legjobb úgy, ha szükség esetén a saját erődből is képes lennél távol maradni. Máskülönben elég a jelenlegi kapcsolatod megszakadása, és már pitizhetsz is a küszöbön.

ma 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem túl jó, de én is óva intenélek. Nehéz saját lábon állni.
ma 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én arra bíztatlak, hogy minél előbb költözz el, de #1-el egyet értve tényleg csak akkor, ha ezt saját erőből meg tudod lépni.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!