Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a húgommal, aki...

Mit tegyek a húgommal, aki egyre elviselhetetlenebb?

Figyelt kérdés
Nagyon durva a modora, megbánt embereket a szavaival, csak neki van igaza ha valaki nem úgy gondolja vagy vmiért szól neki, ő már rögtön ugrik és vitázik, durvákat szól. Legszívesebben már haza sem jönnék miatta de, édesapám viszont ezért haragudna meg. Főiskolás diáklány vagyok itthon sem tudok tanulni miatta, direkt vmit csinál annak érdekében, hogy ne lehessek nyugton. Apukám nem szól neki, csak akkor ha vele szemben tesz vmi ilyet. Nem tudom mi tévő legyek.
2010. nov. 3. 14:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már voltak ilyen dolgok,hangosan kiosztottam,ordibáltam vele,volt hogy szépen próbáltam de,ahogy most is látom legjobb ha én megyek.Holnap megyek vissza és haza sem jövök egy ideig.Mást nem tudok tenni,apukám fáradt mint mindig ehhez,úgy hogy ez van!De,azért köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 3. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!