Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a húgommal, aki...

Mit tegyek a húgommal, aki egyre elviselhetetlenebb?

Figyelt kérdés
Nagyon durva a modora, megbánt embereket a szavaival, csak neki van igaza ha valaki nem úgy gondolja vagy vmiért szól neki, ő már rögtön ugrik és vitázik, durvákat szól. Legszívesebben már haza sem jönnék miatta de, édesapám viszont ezért haragudna meg. Főiskolás diáklány vagyok itthon sem tudok tanulni miatta, direkt vmit csinál annak érdekében, hogy ne lehessek nyugton. Apukám nem szól neki, csak akkor ha vele szemben tesz vmi ilyet. Nem tudom mi tévő legyek.
2010. nov. 3. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Állj a sarkadra, és oszd ki. A húgod, fiatalabb nálad, bár nem tudom mennyivel, de ne legyél már ilyen nyámnyila!!!
2010. nov. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves a húgod?:) Fontos lenne tudni, mert akkor könnyebben tudnánk segíteni:)

És állj a sarkadra! Te vagy az idősebb!

2010. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ez az nehogy már ő dirigáljon!!!!
2010. nov. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit off leszek, de most megerősödtem a gondolatban, hogy a lányomnak mégsem lesz testvére. Ezen rágom magam már hónapok óta, hogy vállaljunk-e még egy gyereket.. egyre inkább a nem felé hajlottam, de amit írtál megerősített benne. Egyébként nagyon sajnálom a helyzetedet. :(


Lehet, vele az a legjobb módszer, ha levegőnek nézed és nem kommunikálsz vele, nem reagálsz a "beszólásaira".

2010. nov. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na azért ne ez az eset legyen az ok arra hogy nem vállalsz másik gyereket. Gondolom a kérdező is szereti a hugát. Csak ha minden jól megy akkor a huga is próbálgatja a határokat. Hidd el ha valami gáz lenne akkor menne a hatalmas összetartás közöttük.

Gondolom, tini a huga. Ez egy olyan korszak, amit át kell vészelni, ha nem a testvérérn éli ki akkor kiéli máson.


Kedves Kérdező! Igen, tedd oda magad, ne engedd, hogy a testvéred tiszteletlenül viselkedjen. vagy próbáld zsarolni, sakkban tartani valami jelentéktelen dologgal. A tinik életében sok olyan dolog van, aminek nincs nagy jelentősége csak neki fontos.

2010. nov. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2 pofon jobbról, 3 balról....

Amúgy egyetértek a többiekkel, lehet, hogy rossz korszakban, de nehogy már miatta cs_sződjön el az életed, csak azért mert nem hagy tanulni.Ráadásul gondolom, ha mentek vhová, ott sem fogja vissza magát, az pedig elég kínos lehet. Beszélgess el vele normálisan, úgy hogy ő is megértse, ajánlj fel vmit azért hogy megváltozzon (nem nagy dologra gondolok, csak mondjuk egy kis engedményre).Ha még mindig nem bír magával, vidd el dilidokihoz.Lehet, hogy "úgy" nincs baja, de talán az orvos segít kezelni a dühét.

2010. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor a legjobban üvölt, nagyon halkan, kedvesen közlöd vele, most szépen kimégy innen, addig át nem léped a küszöbömet, amíg nem tudsz tisztességesen beszélni. Nagyon meg fog lepődni, meglátod. Ha mégsem menne ki, megfogod a kezét, és kirakod a szobád ajtaja elé.
2010. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19 éves...pont ez a probléma,hogy most kezd idióta lenni?Holott már most kellene megnyugodnia.Hiába állok a sarkamra és elmondtam neki számtalanszor,hogy ez nekem rossz és próbáljon változtatni,abban a pillanatban azt mondja igen igazam van de,jön azzal hogy nem csak velem ilyen hanem mindenkivel és kész.Mondtam neki,hogy változzon de mind hiába...Mindig jön az h de...
2010. nov. 3. 15:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!Megpróbálok mindent megtenni,csak egyszerűen képtelenség vele,a zsarolás része...nem lehet zsarolni ugyanis ennyire nem érdekli semmi,azt mondta mondhatok amit csak akarok,nem érdekli egyáltalán.És ráadásul van egy idióta barátja is,aki még azt sem hitte el,hogy főiskolán órán laptopot kell használnunk és azt mondta h biztosan lógok,mert ki volt írva hogy órán vagyok!Szóval egymást húzzák az egyik hülyébb mint a másik,csak ezáltal nekem van a legrosszabb helyzetem:S
2010. nov. 3. 15:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Már bocs de hangosan, határozottan és durván ki kell osztani. Ti vagytok a családja nektek kell megtanitani hol vannak a határok, ha most nem tanulja meg nem fog boldogulni az életben. Egy munkahelyen nem fogják elviselni hogy ő mindenkivel vitatkozik.
2010. nov. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!