Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a testvérem...

Mit tehetek ha a testvérem megütötte az anyámat?

Figyelt kérdés
szept. 16. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Ennyi alapjan milyen valaszt varsz???

Lehet, hogy Anyad alkesz, aki egesz egyetekkorotokban vert titeket es tesonal betelt a pohar.


Vaaagy...teso a problemas ..

Tehat????

szept. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Na de mi volt az oka? Anelkul mi itt neked nem tudunk mondani semmit.
szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Anyám teljesen normális. Mindig megvolt mindenünk, sohasem vert. Mikor megszületett a tesóm, anyámnak nehezebb volt munkát találni mert ott hagyta a tesómnak az apja. Aztán jött az én apám, eltartotta őket, anyámnak volt munkája is. Aztán jöttem én és megint nem volt munkája anyámnak. Elég sokszor vagyok/voltam beteg, és nem csak sima megfázások, hanem kórházi betegségek, ahol anyámnak muszáj ott lennie (orvosok akarják) anyámnak nincs munkája. Testvéremnek sincs munkája, de anyám azt akarja hogy legyen. Már felnőtt, nem jár iskolába. Azért ütötte meg anyámat, mert azt mondta neki hogy munkanélküli.
szept. 16. 16:06
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Tehat valami veszekedes miatt. Anyad felidegesitette, o meg odasozott. Kontraproduktiv ez is, az is. Balhe helyett a megoldassal kene foglalkozni, a lehetosegek szamba vetelevel.
szept. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha igaz amit leírtál, akkor tesódnál valami nagyon nincs rendben amit ti nem vesztek észre.
szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Osszepakolnam a cokmokjat es mehet amerre lat!
szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Én anyád helyében úgy kib@sznám mint macskát szarni. Mit képzel magáról?? Még ha az lenne hogy anyád megütötte és visszaütött akkor valahol megérteném...
szept. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez durva azért. De gondolom a ház nem a tiéd úgyhogy kirakni nem tudod, max anyád tudná kirakni. Ha egyszer megtette, valószínűleg megteszi többször, vagy, kitudja,lehet ennél rosszabbra is képes. Jobb lesz résen lenni, és beszéld meg anyáddal, hogy ha mégegyszer ez megtörténik mennie kell!

(vagy akár már most is mehetne, ha anyukád beleegyezik abba hogy kitegyétek)

szept. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem a legjobb válasz egy családi probléma megoldására, de érezhető egy sokkal korábbi probléma is a háttérben, ami megbeszélésre vár. Talán féltékenység, elhanyagoltság, és a munkanélküliség miatti kisebbségi érzés, vagy lenézés az anya oldaláról generálta a választ ami az ütésben csúcsosodott ki.

A baj az, hogy nem figyeltek egymásra, vagy mert nincs idő, vagy mert mindenkit lefoglal a maga problémája. Beszéljetek erről közösen!

szept. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Hány éves a tesód?
szept. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!