Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az anyagi helyzetetek...

Milyen az anyagi helyzetetek több gyerekkel?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van én gyesen vagyok,havi 75 e ft-ot kapok,a párom 98 e ft-ot kap.Minden hónapban el megy az én pénzemből 75e-ből kb 60-65 e ft, a kiadásokra,internet,villany,árúhitel...,a páromé az albérletre és a rezsire kb 80-85 e ft.Van hogy megérkezik a gyesem és marad belőle,3-4 e ft.Veszek pelust,meg néhány cuccot,és már másnapra nincsen pénzünk,a pároméból is csak néhány ezer marad.Ezért kölcsön szoktunk kérni,amit persze mindig vissza adunk,ezrét is nem marad sose pénzünk.Ebben a mókuskerékben élünk.Éhezni soha nem szoktunk,de szeretnék vásárolni ruhákat vagy egyebeket,és soha nem marad rá.Ti hogy éltek?Azért kérdezem mert ha más is hasonlóan vagy rosszabbul él,akkor talán megtudom becsülni ezt a keveset is.Arra lennék kiváncsi hogy másnak mennyi kiadása van ,és mennyiük marad,hogyan élnek és hogyan sporolnak Hogy vesznek kevés pénzből több napi kaját.Hogy oldják meg a gyerekek ruháját és játékaikat.Köszönöm aki válaszol.
2010. nov. 3. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
12:34-es vagyok, elvileg az átlag 20.000 körül van,de amikor túlzásba viszi akkor 30.000, amúgy ez úgy van h. 2 előfizetése van, h.mi ingyen tudjunk beszélni,a net kerül csak 15.000-be mert az notbookkal együtt van(az is előfizetés), most fog lejárni februárban a hűség, szóval reménykedünk addigra jobb lesz.A telefonálást nagyon nem tudja lejjebb vinni,mert ha nem telefonálé,akkor is a két telefon majdnem 8000 Ft.Ezt még akkor kötötte amikor volt munkája, akkor simán ki tudta fizetni.Ezért akarunk majd áttérni az én előfizetésemre,mert nekem céges van és az olcsóbb, ezt a másik két telefont meg megszüntetjük, amint lejár a hűségidő.
2010. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

az anyagi helyzetünk kielégítő. ha nem lenne az, akkor biztos hogy nem vállaltam volna több gyereket.

mindig is úgy voltam vele, hogy annyi gyerekem lesz, amennyinél még nem kell számolgatnom a boltban, hogy mit vegyek meg, és mennyit engedhetek meg belőle...

és így is lett.

2010. nov. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!