Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álomnő, vagy lábtörlő akarsz...

Álomnő, vagy lábtörlő akarsz lenni? Mire jó ez a nyilt uszítás?

Figyelt kérdés
Megdöbbentő, hogy pl egy ilyen közösségi oldalon is, mint ez ott fut a perifériás látómezőben, stimulálja a tudatalattiját az embernek. Azt a látszatot keltve, hogy csak ez a két végzet létezik. Miközben gondosan elfelejteti a stimulált egyénnel, hogy álomnőnek lenni éppen olyan szélsőségesen megalázó és degradáló, mint lábtörlőnek lenni. Arról már nem is beszélve, hogy a szöveg folytatása szinte súlykolja az olvasóba, hogy őt bizony már csak egy kicsi választja el attól, hogy lábtörlő legyen belőle. És akkor csodálkozunk, hogy a fiatalabbak egy jelentős része gyakorlatilag torz világban él, torz egyéniséggel.
2010. nov. 3. 08:44
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

Állati elegánsan elmész az királynő mellett tartott ágyasok mellett.


Bár a királynők híresek voltak arról, hogy csakis a jó hírekről voltak hajlandóak tudomást venni.

2010. nov. 8. 02:34
 22/41 anonim ***** válasza:
100%

bocs, de én nem ágyasokra meg dugásszámokra meg szexuális életre asszociálok a királynő-lábtörlő szavak hallatán, hanem pusztán egy nő méltóságára, önmagával szembeni tiszteletére, arra a tényre, ahogy egy férfi a nőhöz viszonyul egy MONOGÁM párkapcsolatban.


számomra ebben a két szóban az illető férfi viszonyulása közti különbség van megfogalmazva, hogy A FÉRFI minek tartja a nőjét, mennyire tartja tiszteletreméltónak, mennyire hordozza a tenyerén stb. én végig egy monogám párkapcsolaton belüli dinamikáról beszéltem.

2010. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsóval teljesen egyetértek. Ebben az ellentétben én is egy sokkal univerzálisabb idea megfogalmazását látom, a férfi szemszögéből, hogy az illető férfi hogy viszonyul az adott nőhöz, milyen fokú csodálatot, tiszteletet, megbecsülést vált ki belőle a két különböző nőtípus... Itt a férfi szemszögéről van szó szerintem, nem arról, hogy szó szerint melyik nő mit csinál kikkel mikor
2010. nov. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Értelek titeket, de nincsen igazatok, a királynő státusza és élete elválaszthatatla az ágyasoktól. Arról már nem is beszélve, hogy az a férfi, aki egy nőt királynőnek emel, annak kijárnak ezért cserébe az ágyasok, különben nem tisztességes az "üzlet", mert a királynő olyat fogad el, ami nem jár neki, viszonzás nélkül.


Pontosabban szólva méltatlan királynő az, aki a trónon, amelyet a férfi emelt alája, kicsiségekkel törődik.


De a mai nők mások, tehát elfogadom, hogy ti ezt másképpen gondoljátok, de az én fogalmaim szerint amit ti leírtok, az nem a királynői státusz, hanem az Istennői.

2010. nov. 8. 02:58
 25/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se tetszik ez a kijelentés, mert valóban nem csak az a két véglet létezik. Nem tartom magam álomnőnek, na de azért lábtörlőnek sem! Nem értem én se h ezt miért írták ki így, de én úgy gondolom amelyik nő értelmes, és tudja h mennyit ér az nagy ívben leszarja h mit írnak a reklámokba. Én tisztában vagyok a saját értékeimmel, szóval engem ez nem igazán hat meg, bár kicsit rosszul esik h így vélekednek a nőkről, mintha a pasikba is azt sulykolnák ezzel h ha nincs álomnőd használd lábtörlőnek, és ez azért már elég durva...

22/L

2010. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amig a 13 évesek példaképe body szilvi paris hilton stb-stb megélhetési ribancok addig nagyon nehéz a média és ez ellen az egész ellne ,sajnos parasztvakitással nyomják a fejekbe a szart a tucatot,a selejtet...Birkák kellenek nem egyinéségek..Azokat lehet vezetni...Amúgy álomnő nincs csak műnő,lábtörlő meg az lesz általában aki otthonról menekül hasonló miatt csöbörből vödörbe lépve...
2010. nov. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
Mutasson már valaki nekem egy "KIRÁLYT", aki képes mindarra, amit egy korábbi válaszoló írt, biztos a férfiasságában, nincsenek önértékelési problémái, és nem a mellette élő nőn éli ki ezeket, légyszi, légyszi, légyszi....
2010. nov. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

ma 13:33

A szerelmemre tökéletesen illik ez a leírás:) Szerencsés nő vagyok.

2010. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Vannak olyan ismerősreim, akik a pasik szerint szupernők. Kivétel nélkül mindegyikük azzal kezdte a panaszkodást, hogy bár szépnek tartják őket, de nem kíváncsiak a személyiségükre, nem tartalmas a kapcsolatuk, szóval látszat az egész.

Más barátnőim meg, akik a lábtörlő kategóriába tartoznak a pasik szerint, ők meg arról panaszkodtak, hogy a külsejük miatt nincs pasijuk, és biztos milyen jó annak, aki bejön a pasiknak.

Mind a két titulus megalázó egy nőnek, a nő több, mint külsőség, márkás, csini (bár a többség rém ízléstelenül öltözködik) holmik, smink, egyéb dolgok, és nem csicska, nem szülőgép.

A két szélsőség azokban a nőkben találkozik, aki vásárlásfüggők, vagy állandóan plasztikáztatják magukat, szóval nincsennek joban magukkal. Nem nehéz kitalálni, miért írom ezt; erre már utalt az egyik válaszoló is.

2010. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
17:57, annyira irigyellek, de ennek ellenére azt kívánom, hogy örökké tartson! Legalább neked....
2010. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!