Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyek valamit ha az unokahúgo...

Tegyek valamit ha az unokahúgom hazudozik?

Figyelt kérdés
Főleg az interneten de mindenhol hazudozik a koráról és olyan dolgokat ír ki amiket le se írok inkább.Cigizik,iszik,bulizik(sokszor a szülei tudta nélkül)és hozzáteszem még kiskorú(13).Engem nagyon idegesít hogy ilyen és szeretném ha nem úgy viselkedne sokszor mint egy ri..c(tudom csúnya ilyet mondani de így van).Nem az én dolgom nevelni de ti mit tennétek?
2010. nov. 2. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én habozás nélkül szólnék a szüleinek, hiába nem a te dolgod,de ha így folytatja egy semmire kellő ember lesz belőle, nem beszélve arról, hogy (ne haragudj, hogy ezt mondom) még egy kis takony, és iszik, cigizik, meg bulizik!!!! meg hát ahogy viselkedik.


2 hatalmas atyai pofon majd helyre teszi, bár hozzá tenném, nem értem miért engedik el ilyen fiatalon császkálni az éjszakába:S


22/L

2010. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Már szóltam nekik és beszéltem vele is de semmi.A szülei hol engedékenyek hol szigorúak.De semmi változás.Értem én,hogy kamaszodik de azért mindennek van határa.
2010. nov. 2. 22:47
 3/16 anonim ***** válasza:

első vagyok. láttam amúgy, hogy írtad, hogy sokszor a szülei tudta nélkül bulizik, de ezek szerint azért néha elengedik!


meg egyénként is, és ha történik vele valami??? annyira gyerek még, és hát a mai világban... :S

2010. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen sokszor nem tudnak róla de van amikor elengedik.
2010. nov. 2. 22:49
 5/16 anonim ***** válasza:

hát így van, azért nem lehet mindent megengednie magának. De sajnos, ha te már szóltál a szüleinek, és semmi hatása, akkor nem tudom mit lehetne tenni. Helyettük nem nevelheti meg senki:S:S:S


esetleg, ha te beszélnél vele? el magyarázni neki szépen, hogy ha így viselkedik, r.bancosan és stb.. akkor a későbbiekben, mindenki csak ki fogja használni, és nem tud majd egy normális párkapcsolatot létrehozni. Fuu olyan híre lesz neki mire felnő, hogy senkinek sem fog kelleni!:S:S

2010. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire idióta ő is,meg a szülei is hogy nem akarják rendbe szedni,tanulja meg csak a saját kárán hogy egy idő után hova lyukad ki.
2010. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele is de semmi értelme.Ő úgy gondolja, hogy ez most nagyon menő és ettől nagyobb és érettebb lesz.
2010. nov. 2. 22:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

akkor hagyd, tudom, hogy nehéz, de ahogy a másik válaszoló is mondta, ha a szülei is ennyire "törődnek vele", akkor majd meg tanulja a maga kárán, hogy egy semmibe vett r.bancnak fogják nézni a városban.:( én azért sajnálom őt, mert ebben a korban még nem értik(vagy nem is akarják érteni), hogy ez értük van és nem bántani akarjuk őket.


úgy látom ő egy különösen nehéz eset! nem akarlak el keseríteni, de akkor te is hiába próbálkozol.:(


de azért az említsd meg neki, hogy X év múlva majd ha ki tisztul a feje, akkor rá jön hogy milyen buta volt, és t előre szóltál neki!

2010. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon sok fiatal így van. Majd elkezdődik a szexuális életük, pedig a saját testükkel nincsenek tisztába.

Te már mindent megtettél érte. Szerintem hanyagold, hátha egy idő után magától is rájön.

2010. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én is ettől próbálom védeni,mert amikor annyi idős voltam mint ő én is ismertem olyan lányokat akik így viselkedtek.Hozzáteszem a felének már gyereke van ,sőt van aki el is vált.De akkor ezek szerint tehetetlen vagyok már :(
2010. nov. 2. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!