Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta? Szerintetek?

Miért csinálta? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden:


Van egy pasi, fél éve kerülgetjük egymást, ő független, én nem.

Pár napja este telefonon beszélgettünk, és azt mondta szeret, hiányzom, bárcsak ott lennék vele, stb.

Másnap az egészet letagadta, hivatkozva arra hogy ivott pár pohár bort. Mondhatta volna h nem emlékszik, de letagadta.


Kicsit haragszom, de nemigazán tudom hová tenni ezt a dolgot. Bánt, mert nagyon szeretem őt, és régóta vártam már h megnyíljon nekem...


Szerintetek?


28/N


2010. nov. 2. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt ilyesmiken gondolkodsz, miért nem függetleníted magad? Amúgy abból, amit írsz úgy gondolom, hogy érzelmeid nála nem találnak viszonzásra...én nem gondolkodnék vele hosszú távra.
2010. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt egy ilyen pasival dolgom. Ő is ezt csinálta. Nem lett belőle semmi! Szerintem ebben az esetben se lesz.
2010. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet hogy pont azért tagadta le mert te nem vagy független ?
2010. nov. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem undorito, hogy a mostani parodat csak tartogatod a talonban, ha ezzel a masikkal nem jon ossze a dolog. Eloszor fuggetlenitsd magad, hisz az a ferfi epp azert nem mer lepni, mert van benne annyi tisztesseg, hogy masnak a nojet nem akarja lenyulni, viszont benned nincs annyi, hogy bucsut ints annak, akit nem szeretsz. Nem veszed eszre, hogy a sajat idodet rabolod es emellett egy masik emberet is, aki mas mellett boldog lehetne? Ne legyel ilyen onzo.
2010. nov. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele, ne alázkodj meg ezek után.
2010. nov. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves 17:35!


Először is köszönöm a válaszod! Arra viszont szeretnélek megkérni, hogy ismeretlenül ne ítélkezz mások felett. Nem látsz bele a kapcsolatomba, így azt sem tudod, milyen ember az én párom, és hogy milyen a helyzetünk, ami miatt nem vagyok független.


Ez az oldal azért van, hogy tanácsokkal segítsünk másokon, általánosságokban beszéljünk dolgokról, s nem pedig azért, hogy látatlanba osszuk az észt.


De még egyszer köszönöm a válaszod!

2010. nov. 2. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, ez zsákutca. Két eset lehetséges: vagy annyit iszik egy sima hétköznap este, hogy másnap nem emlékszik, ezért azt hiszi igazat mond, ezért nem szabad kezdened vele. Másik: valóban igazat mondott akkor a telefonba, de józanul már inkább hazudik, mert a következményeket nem meri vállalni. Egyik esetben sem megbízható az illető. Tudom, azt mondják, az érzéseknek nem lehet parancsolni (szereted őt), de az érzéseknek parancsolni kell! Mert még nagyobb gödörbe kerülhetsz, mint amiben most vagy. Látod, úgy érzed, szereted, de azt is látod, hogy nem is ismered, csak azt a kis részét, amit eddig Neked mutatott magából. Inkább valami módon a jelenlegi rossz kapcsolatodat kellene felszámolnod, aztán időt adni Magadnak, míg megerősödsz, és utána új erővel, tisztán látva keresni az új párodat. Aprókat lépve könnyebben haladhatsz egy jobb élet felé.
2010. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"milyen ember az én párom, és hogy milyen a helyzetünk, ami miatt nem vagyok független. "


Valaki fegyverrel kenyszerit, hogy ebben a kapcsolatban maradj vagy anyagi erdekbol vagy vele? Olyan a parod, amilyen part valasztottal. Mindig a masik a hibas, nem?

2010. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egy valamit ne felejts el:A RÉSZEG EMBER MINDIG IGAZAT MOND!!!!!!!!!És ez tényleg így van!Ha tetszel neki és tényleg szeret ugyis fog jelentkezni!
2010. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Francokat, én részegen is tudok hazudni, ha akarok.
2010. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!