Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadtassam el ezt a...

Hogy fogadtassam el ezt a csiki-csukit?

Figyelt kérdés

Többször szakítottunk a párommal (azaz mindig ő velem), de most megint egütt vagyunk. A családom kezdetektől nagyon nem bírta, és persze mgbocsáthatatlan bűn, hogy velem szakítani mert. Szerintem az egész sztori nem fekete-fehér, de egyszerűen nem akarom, hogy tudják, megint találkozgatunk. (Részemről nem tudom, lesz-e komoly még belőle.) De rossz hazudozni az együtt töltött időnkről is.

Tudom, az és életem, mégis nehéz bevállalni a várható reakcióikat. Legutóbb is szakítás után csak 2 hónappal mondtam meg nekik, mi történt, azt hittem, már végleges.

Aki hasonló helyzetben van, hogy oldja mega "se vele, se nélküle" kapcsolatát hazudozás nélkül, de hogy túl sokat se mondjon a végig "ellenálló" családjának?


2010. nov. 2. 14:28
 1/8 A kérdező kommentje:
"az én életem"
2010. nov. 2. 14:29
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán azért állnak ellent, mert kívülről látják, amit Te nem. Hogy ez a kapcsolat homokra épült. A csiki-csuki kapcsolat nem kapcsolat. Hol az egyik bizonytalan, hol a másik, és mindig a másiktól várják a megerősítést, ami ideig óráig felszínen tartja a kapcsolatot. De ezt hiába írom gondolom, mert a "szerelem mindent legyőz" lányregényben hiszel még. Jó , rózsaszín ködfátyol és akkor mondd el határozottan. (Már a titkolódzás tényéből is érződik, hogy inogsz. ezt csak így leírtam.)
2010. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ez kell???

Én se nézném jó szemmel a szülűk helyében, hogy valaki folyamatosan, rendszeresen megbántja a lányomat. És nem örülnék neki, hogy a lányomnak ennyi esze van, hogy újra-újra belemegy a dologba.

Szóval tanácsod adni nem tudok a kérdésedre, szerintem nincs is, nem fogják elfogadni őt és igazuk van...


Esetleg annyit mondj, hogy most válsz felnőtté és nem kell szeretniük őt, de ez a te döntésed, hadd tanuljál a magad kárán, ne akarjanak megvédeni mindentől, igy lesz belőled tényleg felnőtt.

Ettől tán békén hagynak, többet meg ne várj tőlük...

2010. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs rózsaszín köd.
2010. nov. 2. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Én megértelek. Egyszer én is kerültem hasonló helyzetben, Nekem se maradt más mint a hazugság, és a kitartás. Részemről megérte a dolog, mert rájötünk, hol hibáztuk el, és azóta is boldogok vagyunk.

De ehhez kellettek az én hazugságaim, nem vagyok rájuk büszke, de bárhogy agyaltam más megoldást nem láttam. utólag már tudom, hogy jól döntöttem, mert tudom, hogy ha minden egyes szakítást és újrakezdést elmesélek, soha nem tudom a párom elfogadtatni a szüleimmel.

2010. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs rószaszín köd, akkor meg mondd meg a srácnak, hogy "agyő" és keress olyant,aki szeret. Bolondít Téged, főleg hogy mindig ő szakít.Még neked kéne magyarázkodni a családod előtt, no szép... Vannak ilyen fiúk, de nem ők alkotják a föld egész férfitársadalmát :)
2010. nov. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, annak van oka, hogy mar tobbszor is szakitottatok. Igy akarsz elni? A szuleid valoszinuleg csak a tovabbi csalodastol akarnak megovni, mert kiismertek a fiut. Mi ertelme hazudni? Amugy vannak olyan nok, akik szenvedtetik magukat, de ha te ezt a mazo szerepet felvallalod, akkor ne panaszkodj. Senki sem kenyszerit, hogy ujra es ujra osszegyere vele.
2010. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 14:46-os válaszolt egyedül a kérdésemre. Azt, hogy a szüleim, és egyes mások mit gondolnak, tudom, tehát igazából nem arra vonatkozó tanácsot kértem (minden ellenségesség nélkül), hogy a kapcsolatommal mit kezdjek, hanem hogy hogy éljem meg a szüleim felé. A szakítást is azért 2 hónap után mondjam el, hogy ne hullámvasutazzanak annyit, pont mert tanultam a múltból - nem tudtam, hogy lesz még változás.
2010. nov. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!