Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el anyukámm...

Hogyan fogadtassam el anyukámmal, hogy felnövök?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez minden anya számára nehéz, ahogy én a sajátomon is érzem, de szeretném valahogy megkönnyíteni neki, mert szeretem. Viszont pontosan a felnövés miatt nem túl gyakran vagyok itthon, szeretek az esti határidőre jönni és nem hamarabb. Néha igényelnék egy kis magányt is. Szerintetek mivel könnyíthetem meg anyukámnak a felnövést úgy, hogy közben mégis megtartsam a felnövés folyamatát is? (remélem, érthető! :D)
2010. febr. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugy gondolom,hogy az a legtisztább dolog ha leülsz anyuddal beszélgetni.

Hidd el már az,hogy te akarsz vele beszélgetni érezteti azt,hogy változol és nyugodtan mond el neki,hogy mit szeretnél.

Nekem is van 2 lányom és örülök neki,ha elmondják azt, ami bántja őket, mit szeretnének, de ez azt is jelenti,hogy amit megbeszéltek azt be is tartsátok:)

Te is!!Pl.az időre hazaérést.Ha anyud látja,hogy betartod a megbeszélt dolgokat akkor el jön az idő,hogy megbízik benned és észre veszi,hogy te is "felnőttél".

Esetleg kérdezd meg anyudtól,hogy ő mit szeretne és aztán elmodhatod,hogy te mit szeretnél.

2010. febr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, előfordult már. Többször is leültünk beszélgetni, mindig pontos vagyok, ilyen problémák nincsenek. Inkább csak az a gond, hogy egy kicsit több egyedüllétre vágyom, amit nem igazán hagy meg nekem.
2010. febr. 4. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Hangsúlyozd a jó oldalát. Önálló vagy, nem kell öregségére egy kisgyereket gondoznia stb.
2010. febr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!