Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogadtassam el az apámmal?

Hogy fogadtassam el az apámmal?

Figyelt kérdés
3hónapja ismerkedtem meg egy 21éves (én 19 vagyok)lánnyal amikor még nem tudtam hogy van egy 1éves kislánya és 3hét múlva elmondta és én el is fogadtam mert szeretem a lányt és már a kislánnyal is jóban vagyok szinte mióta bemutatott a párom a lányának.Tegnap elhoztam őket hozzánk és bemutattam anyámnak,apámnak.És fater folyton megjegyzéseket tett neki hogy minek ilyen fiatalon gyerek,meg hogy kifogja eltartani őket (hozzáteszem hogy a otthoni munkát végez) stb srb.Hogy próbáljam meg fateral elfogadtatni a lányt?
2011. aug. 9. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj időt Apudnak is, és a kapcsolatodnak is! Majd kialakul. Vagy jól mennek a dolgaitok, és akkor Apud belátja, hogy kár aggódnia (valószínűleg emiatt szólogat be), vagy kiderül, hogy mégsem passzoltok a lánnyal, és akkor is meg van oldva a probléma.
2011. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elég nehéz lesz, főleg azért mert fiatal vagy és szerinte ezzel tönkre tennéd az életed.

próbálj meg vele kettesben elbeszélgetni mint apa a fiával.

2011. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Hailey13 ***** válasza:

fhuu hát három hónap nem valami sok idő.

megértem faterod. szerintem majd az idő bebizonyítja a dolgokat. mondjuk még egy évig inkább egyedül menj apukádékhoz, és ne mindig jöjjön a lány veled.

aztán ha látja, hogy még mindig együtt vagytok, akkor ő is barátságos lesz:) lehet az egy évvel sokat is mondtam:D

ha meg nem jön össze hosszú távon (ne legyen így) akkor felesleges lett volna küzdeni az édesapád ellen.

2011. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszélgettem apámmal 2esben erről és azt mondta nem az a baj hogy együtt vagyunk csak nem szimpatikus neki a nö és ö nem akarja hogy esetlegesen majd ö legyen a (azt hiszem így mondják) menye
2011. aug. 9. 15:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!