Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltozni, de hogyan?

Megváltozni, de hogyan?

Figyelt kérdés
Hihetetlenül bosszant, hogy még mindig a kamasz-tinédzser kori hibáimat hozzák fel, olyan emberek akik "TÖKÉLETESEK". Kiéltem magam fiatalkoromba, de mikor éljem ki magam, akkor ha 2 gyerekem lesz? Nem drogoztam, nem is voltam min de hétvégén részeg, jó lehet kicsit több pasival voltam a kelleténél, de mi is az a sok? lehet, hogy bután viselkedtem, lehet hisztiztem, lehet furcsán öltözködtem, rosszul sminkeltem, és idétlen volt a hajam, de fiatal voltam! Veletek is ez van, hogy olyanba kötnek bele ami már rég elmúlt? Mert ez engem roppant mód bánt. Próbálok nem foglalkozni ezekkel a véleményekkel, de mégis szíven találnak. Azóta félig-meddig benőtt a fejem lágya (már amennyire lehet 21 évesen). Egyetemre járok, de még csak nem is egy büfészakra. Nyelveket tanulok, nem járok bulikról-bulikra, nem iszok (csak alkalmakkor), néha cigizek és ennyi. És mégis ezeket a régi dolgokat emlegetik fel nekem. Lehet, hogy ez egy kis falu, de akkor sem velem kéne foglalkozniuk, hisz vannak nálam 1000-szer zűrösebb emberek is. Vagy azokból amit leírtam, szerintetek is elitélendő az, hogy milyen voltam?
2010. nov. 2. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
csak kell, hogy miről pletyizzenek...és ugyebár a rosszről többet lehet beszélni...
2010. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyu ott a kulcsszóó hogy falu( márbocs hogy így lehúzom ahol laksz) Tudod milyenek a falusi emberek..mindenen szeretnek csámcsogni, ami nem róluk szól:D

Most nincs más témájuk, majd lesz..csak ki kell várni.

Sajnálom amúgy hogy ez van, és szerintem nincs semmi baj a fiatalkori éneddel, én is így csináltam volna.

2010. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves első: nem azt mondom, hogy pletykálnak, hanem pl. találkozok valakivel és mondom neki, hogy a MPANNI-n tanulok, és akkor ők, hogy: hát te, hogy kerültél oda?Nem vagy te ilyen okos,ha az lennél nem rúgtál volna be ennyiszer fiatalkorodban!

és hasonlók...

2010. nov. 2. 11:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szard le őket, csak irigykednek, legyél büszke magadra!
2010. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Úgy vettem ki a szavaidból,hogy nem bántad meg: "Kiéltem magam fiatalkoromba, de mikor éljem ki magam, akkor ha 2 gyerekem lesz? ""jó lehet kicsit több pasival voltam a kelleténél, de mi is az a sok?"


Ha pedig nem bánod,akkor minek szégyenled?Ez is te voltál,változtatni rajta nem tudsz,el kell fogadnod.Ezzel együtt azt is el kell fogadnod,ha erre mások emlékeztetnek.Nem tudsz mit csinálni.Éled az életed,ahogy eddig is,ahogy te jónak látod.Ha korábban nem volt benned korlát,hogy vajon mit szólnak mások a viselkedésedhez,akkor most se legyen.Elvileg felnőttél,akkor ne a múlton rágódj.

2010. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is falun laktam,ott is nagyon pletykások az emberek és mindig mással foglalkoznak.Mi mindig kijárunk a mezőre meg ide oda játszani és azt mondták hogy mi oda járunk b*szni.Pedig csak 10-11 évesek voltunk:/

Nem értem mi közük van másnak a magánéletéhez.

2010. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jah,és nem neked kell változnod!!Mert amint látom már változtál,jó írányba.
2010. nov. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt most kikell birnod es elkell viselned sajnos, mivel Te teremtetted meg ezt. Tehat felejsd el a multat, es valoban fellehet fogni, mint gyermekkori csinteves, de ez annak idejen a tudatlansagod miatt tortent, ezzel most mar Te is tisztaban vagy.

Amikor hasonlo megjegyzesekkel talalkozol, akkor mond azt, hogy a tudatlansagod volt az oka, es kesz, de nem szabad ezzel tobbet foglalkozni, elkell engedned a megjegyzest! ezt tanuld meg.

Legyen onbizalmad es onbecsulesed, a jelenben elj, de a Te is tudod azt, hogy most mar a jovoben mar buszken megtudsz allni ezek elott az emberek elott, mert bebizonyitottad azt, hogy igen Te egy ertekes es tehetseges ember vagy.

Soha ne foglalkozz azzal, hogy az emberek mit mondanak, mivel nem az "emberektol" elsz, s amikor bajban is vagy, az emberek segitsegere nem szamithatsz, csak magadra.

2010. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hova akarsz valtozni? Hisz mar megvaltoztal. Velemenyem szerint nem sok koze van a multadnak ahhoz, amiket mondanak. En is falun eltem sokaig; teljesen peldas eletet, kituno voltam a sulikban, nem jartam bulizni, pasizni, megis pletykakat gyartottak rolam es nemcsak rolam, hanem mindenkirol. Az ilyen embereknek ennyibol all az elet. En szanom oket, hogy ilyen egyszeruek es nincs sajat eletuk. Magasrol le kell oket...valoszinu, hogy irigyek arra, hogy hova jutottal es ezert tesznek rosszindulatu megjegyzeseket.
2010. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!