Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Édesapám 71 éves...

Mit tegyek? Édesapám 71 éves és feledékeny. A barátja elcsalja a nyugdíját és szinte semmi se marad neki, de elfelejti.

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd el te apádtól és oszd be neki,vásárolj be neki, kérdezd meg mire van szüksége stb.

Ha van ismeretséged veresd el a barátját.

2010. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Írass alá édesapáddal egy postai meghatalmazást, miszerint te veheted át a nyugdíját, és akkor te adsz neki amennyi kell. Mi is így csináljuk a 82 éves apósommal. Ami megmarad, azt berakjuk a számlájára (neki megas a nyugdíja hálistennek).


Vagy intézzétek el, hogy utalva kapja, és használjon kártyát, igy nehezebb lesz tőle kp-t kicsalni.

2010. nov. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
22.40-es! Ez a megoldás, nincs is erről tovább mit beszélni.
2010. nov. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint a második 22.40-es! :)
2010. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi! :) Tapasztalatból írtam, úgyhogy bevált módszer(ek) ezek. :)
2010. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám még csak 58 éves, de már most feledékeny, és még a hallása se jó, de rajta nem lehet segíteni, mert okosabbnak gondolja magát mindenkinél. Ha a papád elfogadja a segítséged, akkor figyelj oda rá jobban.
2010. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.:) Hát elég szomorú, hogy ilyen módszerekhez kell folyamodni. A "barátok" már csak ilyenek.... És nemcsak a barátok. Néha a rokonok is. Kihasználni egy beteg-feledékeny-alzheimer-kóros beteg embert... Áááá, sajnos ilyen világot élünk. Nem is találok rá szavakat. Még jó, hogy a kérdező egy - valószínűleg - megbízható emberke.
2010. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

most mi bajotok van az elveretéssel?

én is tapasztalatból mondom, h hatásos megoldás:D

2010. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hasznos tanácsot.

Én is azt érzem h elveretném a barátját,mert olyan szemtelenűl jár utána és csalja el vásárolgatni.

Számlára jön a pénze és bankkártyával vásárolgat.Havi 160 ezer a nyugdíja és magának semmit sem vesz a kenyeren és felvágottan kívűl.Plussz a napi kávéja.Se rezsi se semmi.


Én sose vettem el a pénzét és nem tudom hogy mondjam neki nehogy megharagudjon.

2010. nov. 2. 09:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Legvégsőbb esetben vetesd gyámságod alá
2015. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!