Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » úgynézki anya elfelejti aput?

úgynézki anya elfelejti aput?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval az van hogy 6-7 hónapja halt meg az apukám......teljesen kivoltam/kivagyok még most is ahogy anyum is...vagyis csak azt hittem hogy ő is. ugyanis megismerkedett egy hapsival akivel elösször csak nagyon jóban voltak vigyázott anyára meg minden. Ennek én is örültem hogy van valaki aki lefoglalja anyut és sokat láttam nevetni is, szóval jónak láttam hogy vele van. De kiderül hogy nem csak jóban vannak...össze jöttek és nem elég hogy a hapsi minden nap itt van még van amikor itt is alszik.nagyon kivagyok :| és nem arról van szó,hogy nem örülök hogy anya boldog de nem nem felejtheti el aput ilyen könnyen.. most mért teszi ezt ? Mit tegyek ? én nem szeretném ezt a kapcsolatot.

14/L


2011. jan. 12. 20:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Ne haragudj, de neked ehhez semmi közöd.

Ne szólj bele, és ne tedd tönkre azt, ami most kialakul.


Nem felejtette el apukád, még ugyanúgy szeretheti is, mint eddig, és a férfi inkább csak azért kell, hogy vigasztalódjon. Másrészt a szívnek nem lehet parancsolni, nem lehet elhalasztani, hogy majd két év múlva legyen szerelmes.


Később, ha te leszel fülig szerelmes, és az anyád akar beleszólni, ő akar "keresztbetenni", még jól jön, hogy van egy ütőkártyád: te sem mutattad ki, hogy ez neked rosszul esett.


Hidd el, nem lesz neked attól jobb, ha összevesztek, és őt is elveszíted, még ha nem is fizikai értelemben.

De próbáld megérteni, hogy ő most a szeretett férfit vesztette el, és másképp éli meg a dolgot, mint te.


Neked az apád pótolhatatlan, ő csak egy lehetett...

2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát szó mi szó azért fél év után tényleg durva, hogy már ott alszik a krapek.De hát te mit tudsz tenni?Nézd mindig a dolgok jó oldalát.Egy ilyen haláleset után nem lehet könnyű egyedül maradni, gyereket nevelni.Van testvéred?
2011. jan. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

Ha szerette apukádat, akkor biztos, hogy nem felejtette el! Csak kapaszkodik valakibe, aki vigasztalást nyújt neki.


Legjobb, ha megpróbálod ellenségesség nélkül elfogadni a barátját. Tudod, nagyon jó ilyenkor, ha egy másik felnőttel tudja megbeszélni minden búját-baját.

2011. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
ha akarod ha nem ez (sajnos) így lesz. az életnek tovább kell mennie, akkor is ha valaki meghalt a családban (tegnap halt meg nagyapám, én anyám is eléggé kész van). ha talált valakit akivel jól érzi magát nem fog csak azért várni mert h jajj még csak fél éve halt meg. az ember azért van hogy jól érezze magát, ha anyádnak így sikerül, akkor ne tegyél semmit ellene. ez van. emberek születnek, emberek halnak.
2011. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
26%

Ha 6 hónap után már más farkára ül, akkor anyukád tudod mi.....

Részvétem apukád miatt.Anyukádat meg mélyen megvetheted, te ne légy ilyen soha.Tiszteld a párodat, ha meghalt, akkor pedig tisztel meg a gyászidővel.Valószílűleg nem is szerette apukádat.Fel a fejjel.Te ne légy ilyen.

2011. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Fél év nem túl hosszú idő, de talán tényleg csak vigasztalódni akar. Vagy megtalálta azt a pasit, aki nem apud volt, de attól még őt is szerette/szereti és mindig is szeretni fogja. Nehéz ez most mind2-töknek, lehet, hogy csak nem tudja, hogy mit kéne csinálnia magával, így legalább lefoglalja magát. Bírd ki, lehet, hogy még megszereted te is a pasit, attól, hogy anyuddal van, még ő nem lesz az apád. Részvétem és kitartást!
2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Sajnállak,amiért meghalt az apukád. Beszélgess el erről anyukáddal is. Sajnos,vannak emberek,akik hamar felejtenek,vagy azt hiszik hogy az új férfi elfeledteti a halott hiányát. Ha anyukádnak fontosabb az illető,mint a te érzéseid,akkor nem tehestz semmit,mert még kiskorú vagy.
2011. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
86%
Úristen 20.59-es hogy írhatsz ilyet egy 14 éves gyereknek?!!!!Tényleg durva, hogy ali g fél évvel a halála után már más fekszik az ágyába, de ezt ne így e gyerek előtt....Lécci.
2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek. Az én Apukám az én felnőtt koromban halt meg. Anyukámnak két év után lett valakije, de még az is nehéz volt.

Nem felejti el. Anyukám 5 évig élt azzal a férfival, és mindig Apu után sírt. Már 8 éve, hogy meghalt, és ugyanúgy hiányzik Anyunak és nekünk is.

Nyugi, senki nem léphet a helyébe. Ezt Anyukád is jól tudja. De nagyon nehéz neki most, biztos lehetsz benne.


Érthető a féltékenységed, és a dühöd is. Próbáld félre tenni. Édesapádat már nem hozza vissza semmi.

Sajnálom, hogy meghalt, próbáld elfogadni a helyzetet, Anyukád pedig hadd folytassa az életét egy másik úton.

Ha félreteszel minden rosszat, biztos van valami kedvelni való abban az emberben, ugye?!

2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
46%
Na de mit gondolsz majd nem fog szexuális életet élni évekig?
2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!