Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez lehetne kezdeni egy...

Mihez lehetne kezdeni egy ilyen kilátástalannak tűnő helyzetben egy alkoholista mellett?

Figyelt kérdés

Adott egy nő, akinek van egy totál alkoholista férje. Megkapja a fizetését, és azt állítja másnap, hogy már nincs belőle semmi.


A nő sem keres túl sokat, de neki kell fizetnie a számlákat belőle, és még a lányának is kell adnia pénzt. Értelemszerűen a nőnek sem marad így semmi a pénzéből, sőt. Az volt a terve, hogy albérletbe költözne egy idő után, de így nem tud, hisz nincs félretett pénze.


Így kénytelen az alkoholista férjével élni, akiből/amiből már nagyon elege van. Lehet ebből valami kiút a számára?


aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

#29 óóó milyen náiv vagy.

Egyszer dolgiztunk egy néninek,melette lakott egy alkesz.

Se villany, se gáz, csak hideg víz. Szerinted mire volt pénze?

Sose becsülj le egy alkoholistát abban,hogy milyen mélyre tud sülyedni!

Az sem érdekli ha eluszik a lakás egy üveg boron.

aug. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
53%
A kislány (aki jogilag már felnőtt) az apa saját gyereke?
aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat, nem ütött be a kv, úgy értem az alkoholista csávó saját gyereke?
aug. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
75%

Az a nagy helyzet, hogyha akarna, képes lenne elköltözni a nő, csak könnyebb neki is nyávogni, mint tenni.


Olyan nincs, hogy az ő fizetését is elissza a férj. Hogyne. Nyit egy bankszámlát, arra kéri a fizut, félretesz és probléma megoldva.


Nem kell lakást bérelni, lehet elmenni szobát kivenni - én is egy lyukban éltem 21 évesen, mert arra volt csak pénz, de inkább az, mint a bántalmazó szülők.

aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
75%

Itt igazából azzal is a baj van, hogy mivel otthonról dolgozik, ha nem fizeti a számlákat, akkor se dolgozni, se élni nem tud. Ördögi kör. - persze, persze, újabb kifogás.


Én is otthonról dolgozok, elég egy laptop hozzá :D, azt meg egy kávézóban is tudom használni, sőt, bárhonnan, ahol tudom tölteni, hogy ne akkuról menjen, nem kötelező "otthonról" melózni.

aug. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Igen, a saját gyerekük.
aug. 8. 09:36
 37/43 anonim ***** válasza:
26%

Mennyire alkoholista?

Ájultra issza magát vagy még tudatánál van?

Irasd a lakást a nevedre,vagy nyered el pokeren vagy "veddmeg" egy jó kupicáért és rugdki!

aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért T/3-ban beszélsz róluk?

No de mindegy is, a lányzó, amint teheti, le fog lécelni, azt remélem tudod, és igaza is lesz. Albérlet, válás, azonnal.

aug. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
74%

Olyan munkát kell keresni a nőnek, ami szállást is ad egyből. Sok gyár ilyen. Nyilván nem egy leányálom de ezerszer jobb mint egy alkesz mellett szenvedni.

Szallorol már ki tud jönni idővel albérletbe ami azért egy fokkal jobb a szallonal, ezerszer jobb egy alkesznal.

aug. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:
25%
nem sokat szaroznék az ilyen féreggel; mikor atom mód be van állva, de úgy hogy szinte mozgásképtelen, na akkor jönne el az én időm. Olyan szinten "lekezelném" fa testápolóval, esetleg egy vezérműlánccal, hogy másnap mikor nagyjából elmúlik az alkoholmámor, csak pislogjon hogy mivan. Ha meg merné kérdezni hogy ezt meg hogy, megmondanám neki hogy ezt addig folytatjuk amíg iszik. Lehet ezt csinálni a végtelenségig. Előbb-utóbb átgondolná, mikor már huszadjára tört szilánkosra a lábszára, mert hulla részegen "sajnos elesett", és nem emlékszik rá....
aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!