Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak bizonyos kategóriájú embereket sajnálok ha meghalnak?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogyha mondjuk meghal, egy 13 és 17 év közötti lány akkor azt tényleg nagyon sajnálom, még ha nem is ismertem sosem, de úgy sajnálom mintha ismertem volna és napokig azon jár az eszem hogy miért??

De ha kisbaba, óvodás korú, felnőtt,nő vagy férfi hal meg egyszerűen nem érdekel, nem tudok miatta szomorú lenni.

És a kamaszkorú fiúk halála sem hat meg ,csak a lányoké. Van,hogy sajnálok bizonyos embereket de fél órán belül elfelejtem őket és csak nagyon ritkán jutnak eszembe újra.De tényleg ha fiatal lány hal meg aki szép is volt akkor egyszerűen megöl a gondolat,hogy miért pont ő...

Van valakinek tippje,ez mitől van??

Egyébként én is 13 és 17 év közötti vagyok.


2010. nov. 1. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy igazán empatikus. Van lelked, de azért nincs olyan hűűű de nagy. Ennyi. És valszeg azért a veled egyidős, egyneműeket sajnálod, mert magadra gondolsz, ha rájuk gondolsz.
2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem gondolok magamra mert fiú vagyok.

Amúgy köszönöm a választ!

2010. nov. 1. 16:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. Egoista vagy, magadat képzeled a helyükbe. Majd kinövöd. Vagy nem.
2010. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert vonzódsz hozzájuk és bánod, hogy már sosem ismerheted meg őket.
2010. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég empatikus. Ne aggódj, lehet ez még rosszabb is. Én pl. senkit nem tudok sajnálni, akit nem ismertem személyesen. Teljesen hidegen hagy bármilyen katasztrófa.
2010. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!