Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkényeztetett kislány a...

Elkényeztetett kislány a párom családjában, hogyan kezeljem jól a szituációt?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal, most leszünk 30 évesek. Gyakran összefutok az anyósjelöltel és a 10 éves unokájával, aki a párom unokahúga, mert közel laknak a munkahelyemhez, akaratlanul is találkozunk időnként az utcán.A kislány szülei kőgazdagok, mert a barátom nővére nagyon gazdag pasihoz ment hozzá, a kislánynak minden meg van adva és engedve.

A munkámmal jól keresek, de elég koszos és büdös a munka (speciális hulladékfeldolgozás), szóval van, hogy nem vagyok rózsaillatú és nyilván nem szép, divatos ruhában megyek a céghez.

A gyerek rendszeresen fintorog rám, nem köszön, rángatja a felnőtteket, hogy ne beszéljenek velem, már nagyon kellemetlen velük összefutni. Ha nem hallja más, megjegyzéseket tesz, hogy undorító csóró vagyok stb.

Azt hozzáteszem, hogy évi 2,5 hetet külföldön nyaralok, saját hitelmentes ingatlanom van, minden héten egyszer étteremben eszek, nincs gond a hónap végén, szóval az átlaghoz képest valamivel jobban élek,de a hétköznapokban ez az ára a keresetemnek. A barátom azt mondta, ne foglalkozzak vele, mert csak gyerek, de engem elképesztő módon felbosszant és irritál. Már a sokadik családi banzájt mondtam le, de nem akarok vitát. Mit tegyek?



#munka #büdös #Elkényeztetett gazdag gyerek
júl. 28. 15:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi baja van?
júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!