Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a jó megoldás?

Mi lehet a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Holnap lesz nagynéném (anya bátyjának a lánya) esküvője, amin koszorúslány leszek. A baj az, hogy a tegnapi napon kézilabda edzésen voltam és a csapattársam úgy arcon talált közelről a labdával, hogy eltört az arc és állkapocs csontom. Az arcom jobb fele be van dagadva, ráadásul bevettem a fejem is és agyrázkódást is kaptam. Az esküvőt nem lehet már lemondani és koszorúslányt se másikat találni, viszont még most is szédelgek és időnként hányingerem is van. Azon gondolkodtam, hogy mint koszorúslány ott leszek az esküvőn, de az azt követő vacsorára már nem mennék el, hanem a barátom hazahozna. Csak még eddig nem szóltam, mert most a nagynéném aggódik értem is és az esküvő miatt is ideges, hogy minden jól menjen.

júl. 26. 10:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne menj el egyáltalán. Beszélj a menyasszonnyal, 100%, hogy meg fogja érteni.
júl. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Már megbeszéltük a dolgot. Lilike, apa keresztlánya ugrik be helyettem, apa is csak a ceremónián marad ott, mivel ő a menyasszony tanúja. Utána jön haza.
júl. 27. 06:09
 13/17 anonim ***** válasza:
54%

Ez úgy kamu, ahogy van.


Hogyha kitalálsz valami ordító bromságot, nézz utána egy kicsit az arc- és állkapocs-csont törésnek, szövődményeinek, gyógyulási idejének és ugyanezt tedd meg az agyrázkódás esetére is.


Egészségügyisként írom, hogy a fele nem igaz, amit itt összehazudsz, hiába próbálsz drámakirálynőt játszani.

Ilyen sérülésekkel nem engednek haza napokon át, ugyanis pl enni sem tudsz.

júl. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindenki azt gondol amit akar. Nincs erőm, se kedvem vitázni.
júl. 27. 09:25
 15/17 Micimacko67 ***** válasza:
61%
Tényleg kérdező, állkapocscsont töréssel te hogyan tudsz étkezni? A másik dolog...sz, hogy nem tartottak bent! A közel múltban volt egy foci EB, ahol az egyik magyar válogatott játékos is arccsonttörést szenvedett! Egyből kórházba vitték (ott is tartották), nem otthon heverészett és trollkérdéseket talált ki!
júl. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Csak folyékonyat tudok magamhoz venni. Törés és törés között is van különbség. Annak a focistának nagyon nagy erővel rúgták meg az arcát, ha jól tudom, egy rúgás erősebb, mint egy dobás, meg -most javítson ki valaki, ha tévedek - ha jól tudom, neki szilánkosra is tört, emiatt műteni is kellett,

nekem zöldgally "csak" törésem lett. Vagyis csodával határos módon "megúsztam" a dolgot. Ami az agyrázkódást illeti apa se értette, hogy miért nem tartanak bent, legalább a hétvégére. De mint fentebb írtam nem szeretnék magyarázkodni. Valamint nem kötelező elhinni semmit. Mindenki azt gondol amit kíván. Nem fogok senkinek semmit bizonygatni. Aki megérti az megérti, aki nem, az nem.

Köszönöm.

júl. 27. 14:09
 17/17 A kérdező kommentje:
Eltévesztettem egy szót *nekem "csak" zöldgaly törésem lett
júl. 27. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!