Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a jó megoldás?

Mi lehet a jó megoldás?

Figyelt kérdés
Holnap lesz nagynéném (anya bátyjának a lánya) esküvője, amin koszorúslány leszek. A baj az, hogy a tegnapi napon kézilabda edzésen voltam és a csapattársam úgy arcon talált közelről a labdával, hogy eltört az arc és állkapocs csontom. Az arcom jobb fele be van dagadva, ráadásul bevettem a fejem is és agyrázkódást is kaptam. Az esküvőt nem lehet már lemondani és koszorúslányt se másikat találni, viszont még most is szédelgek és időnként hányingerem is van. Azon gondolkodtam, hogy mint koszorúslány ott leszek az esküvőn, de az azt követő vacsorára már nem mennék el, hanem a barátom hazahozna. Csak még eddig nem szóltam, mert most a nagynéném aggódik értem is és az esküvő miatt is ideges, hogy minden jól menjen.

júl. 26. 10:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Én elsősorban megkérdezném, hogy akarja e, hogy feldagadt, lila képpel álljak az oltál mellé. A legtöbb menyasszony tökéletes esküvőt akar.
júl. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan mit kell csinálnod koszorúslányként? Nem veheti át más? Csak egy koszorúslány lesz?

Biztos hogy ilyen állapotban nem mennék el egyáltalán.

Minél előbb beszélj a menyasszonnyal hogy mennyire rosszul vagy, biztosan meg fogja érteni ha kihagyod.

júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is az lesz, mert iszonyatosan fáj az arcom, ráadásul folyamatosan szédülök.
júl. 26. 10:59
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Anyukad testverenek a lanya az unokatestvered, nem a nagynened. Nagyneni a szulo lanytestvere.

Egyebkent agyrazkodassal, arc es allkapocstoressel nem lennek koszoruslany, plane eskuvore nem mennek el. Nem is ertem, hogy gondoltatok.

júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek hogy eltévedztettem, a koszorúslány dolgot meg már napokkal előtte lebeszéltük. Szóval nem mai ötlet volt.
júl. 26. 12:10
 6/17 Micimacko67 ***** válasza:
100%
Kérdező, valamit nem értek! Amiket felsoroltál sérúléseket, azokkal hogy hogy nem vagy kórházban? Arccsont törés, állkapocs törés, agyrázkódás...ilyen fokú sérülésekkel minimum 3-4 napot befektetnek megfigyelésre!
júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam, de a doktornő szerint nem kellett, az agyrázkódást nem ítélte súlyosnak.
júl. 26. 12:38
 8/17 Micimacko67 ***** válasza:
50%
Ja a töréseket meg még annyira sem! Nekem ez a sztori így nem kerek!
júl. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Töréssel nem kell bent maradni, mert előző évben csapattársam is hasonlóan járt, csak ő meccsen. Őt se tartották bent. Még válaszolok a válaszokra, de most elpihenek.
júl. 26. 12:58
 10/17 A kérdező kommentje:
Még hozzáteszem, őt messzebbről találták el, mivel kapus, így megúszta az agyrázkódást.
júl. 26. 12:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!