Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek vele, hogy mondjam...

Mit tegyek vele, hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, elég régóta ismerjük egymást. Nagyon jókat lehet vele beszélgetni, szeretek vele találkozni, kirándulni...csak van egy kis gond. Iszonyatos módon el tud keseredni, egyik pillanatról a másikra, látványosan.

Régebben gyakran hívogatott, hogy milyen nyomorúságos az élete, ő egy szerencsétlen senki-hozzá kell tennem, hogy olyan jómódban él, ami keveseknek adatik meg, mindent megkap a szüleitől,akik körberajongják. Minap pl. egy kávéházban fakadt ki hangosan, hogy ő egy "szánalmas kövér barom", "semmit nem ért el az életében", mindenki minket nézett...mikor csitítottam, az csak egy nagy kanna benzin volt a tűzre. Nem vagyok érzéketlen, de nekem is elég komoly magánéleti, családi problémáim vannak, és sajnos én nem tudok meghatódni ilyen problémákon, hogy "Megszűnik a kedvenc sorozata".

Volt már ilyen barátotok, ismerősötök?


25/L


2010. nov. 1. 11:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem depressziós.
2010. nov. 1. 11:57
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
A barátnőd szépen lefogja húzni az energiádat. Ő egy szánalmas elkényeztett nőszemély, pszichés zavarokkal. Sajnos volt már nekem is ilyen barátnőm, szépen lepattintottam.
2010. nov. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kutya is jódolgában vész meg...

Hát szerintem, utalhatsz rá, mert csak leszívja az energiád.

2010. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a fura, hogy régebben olvastam már a kérdésedet, a leírás emlékeim szerint szinte szóról szóra ugyanez volt. Miért írtad ki megint?

Azért jegyeztem meg ennyire mert én is ismerek valakit akire ráillik.

2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Hu, megmutatnád azt a kérdést-már ha van időd?

Én nem tettem még fel ilyen kérdést, eddig főleg csak "ételek, italok" témakörben nézelődtem.

2010. nov. 1. 12:21
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy hasonló ismerősöm-lehet közös ismerős? Tettem fel én is kérdést ide vele kapcsolatban.

De most nem fogom előkeresni:)


Üljetek le igazán komolyan megbeszélni a dolgokat. De komolyan, őszintén!!

2010. nov. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.. Én is hasonló vagyok, de ezt hiperszenzitivitásnak hívják. Hidd el, nem direkt csinálom, egyszerűen ilyen vagyok, ahogy ő is. (mondjuk nem biztos, hogy ő is ilyen, mert pánikbeteg is vagyok és traumák miatt depressziós is voltam/vagyok). De pl. a hangos szón is elsírom magam...

Lehet, hogy ő is ilyesmivel küzd :) Nem történt vele valami nagyon rossz mostanában?

2010. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
attól h pénzes , szülei körbe rajongják attól még lehet szánalmas élete lehet lelkileg egy csotrogány
2010. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:14


Ez bocs, de baromság.

Sok ilyen ember él, nekem is van pár ilyen ismerősöm.


Türelem kell hozzájuk ennyi. Lehet azért lett tele a t3köd, mert neked valós problémáid vannak, és stresszes vagy. Ne osdz ki, mert megbántod!

2010. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!