Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyen beilleszk...

Hogyan lehet könnyen beilleszkedni a családba?

Figyelt kérdés

Ma volt a párom szüleinél kerti parti, nem rég értem haza. Most találkoztam úgy mindenkivel, hogy mindenki ott volt. (Már találkoztam egyenként mindenkivel)


Viszont olyan rosszul éreztem magam. A páromnak 3 testvére van. Kettő fiú és egy lány. Az egyik öccsének felesége van, 2 gyerek. A húganak férje, szintén 1 gyerek. A másik öccsének szintén van párja és 1 gyerek.

Mindenki olyan könnyen lazán jött ment, beszélgettek. Én meg úgy éreztem magam mint egy kuka, néha bele szóltam a beszélgetésbe. De végig olyan érzésem volt, hogy egy megszokott társaságba vagyok akik nem akarnak befogadni. Amiről nem hiszem, hogy szó lenne mert amúgy meg mindenki normális volt.

A gyerekekhez egyáltalán nem tudok kapcsolódni, remélem nem emiatt néztek rám ferde szemmel.


júl. 12. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Én személy szerint az ilyen családiasditól rosszúl vagyok.

Nem kell ezt a másik családba való beilleszkedést erőltetni.

A pároddal vagy kapcsolatban nem a családjával.

júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért szerintem nem árt a párom családjával jóban lenni.
júl. 12. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Beilleszkedni csak akkor ajánlatos, ha előbb megismered és szimpatikusnak találod őket, akik közé érdemes beilleszkedni.
júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem fontos lenne
júl. 12. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is elég nehezen megy. Engem nagyon le tudnak fárasztani ezek az összejövetelek. Nem szeretek jópofizni sem és a "social batterym" nagyon hamar lemerül. Egyesével mindenkivel jóban vagyok és elbeszélgetek, de amikor összejön 15-20 ember, az már nekem sok egy idő után. Tudom hogy nálad ez nem játszik, de én mindig elszórakozok a gyerekekkel. Focizok velük, vagy beszélgetünk arról hogy épp milyen videójátékot játszanak, elmegyünk társasozni vagy kártyázni meg hasonlók. Engem a gyerekek nem zavarnak, azok legalább teljesen őszinték. Barátnőm nagybátyjáék nagyon nagy színészek. Velük mindig történik valami, ők mindig milliókat fektetnek be/költenek el valamire, meg akármit mondasz, jön a "az hagyján, de velünk képzeld mi volt...". Na az ilyenek tudnak lefárasztani, akkor meg felnőtt létemre inkább elmegyek játszani a gyerekekkel amíg barátnőm tartja nekem a frontot, ő már megszokta, neki több türelme van.
júl. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell beilleszkedni.


Van 8-10 ember, annyi személyiség, ebből 3-4-nak biztosan nem tetszik bármi miatt a képed, 3-an jópofiznak, mert nem akarnak megbántani és talán lesz 3-4 ember, akivel tényleg jól kijössz.


Egyébként is hülyét kapok az ilyen "családosditól". Nem, kösz. A SAJÁT családomhoz sem járok ilyen eseményekre, pedig 2-3 órán át egészen kibírhatók.

júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!