Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen anyával alszok egy...

21 évesen anyával alszok egy ágyban mert csak egy szobás a lakás. Van még valaki így? Gáz? 21/L

Figyelt kérdés
Mondhatni már hozzászoktam de valamilyen szinten mindig is zavart. Nem is merek emiatt barátokat áthivni mert nem akarom hogy megtudják. :((
júl. 2. 13:01
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Összecsukható, felfújható, vagy emeletes ágy? Én egy kicsit cikinek érezném, de ez én vagyok. Gyerekkoromban aludtam egyszer kétszer anyukámmal, de akkor rossz álmom volt, és nem mertem egyedül aludni. Te is írod, hogy zavar, és szerintem nem "egészséges" dolog, de valahogy meg kellene oldani, hogy legalább két külön ágyban aludjatok, ha egyellőre nem is két külön szobába.
júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Kollégium esetleg? 21 év alatt nem jött rá az anyád, hogy két külön ágyat is lehet venni? Nem aludnék együtt a férjemen kívül senkivel sem huzamosabb ideig. A fiam is utálja, ha utazáskor nincs saját ágya, pedig csak 3 éves. A lányommal sem fogok együtt aludni.

Egyszerűen nem egészséges.

júl. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
84%

Zavar, szégyelled, de igyekszel megszokni. Miért?

Egy szobába be kell, hogy férjen két ágy. Csak akarni kell.

júl. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vegyetek 2db egyszemélyes ágyat vagy két db kihúzható kanapét vagy nagyon max egy emeletes ágyat.
júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem mondomy hogy gáz, de nem igazán jó. Én sokáig éltem albérletben édesanyámmal és a bátyámmal, sokszor csak egy szoba konyhás házban, aztán évekkel később sikerült egy másfél szobás lakást venni, na ott már csak a bátyámmal kellett egy szobában aludnom, majd egyszer jött egy lehetőség egy külföldi munkára, aminek köszönhetően már saját lakásban élek, igaz, hogy hitelre vettem, de legalább egyedül vagyok benne. Na, szóval, most ilyen helyzetben vagy, ezért azt tanácsolom, ha akad valami lehetőség, hogy kitörj ebből, akkor ne habozz, ragad meg, persze csak, ha olyan lehetőség, amelyben semmi károd nem származik!
júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
*ragadd
júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!