Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 évesen anyával alszok egy...

21 évesen anyával alszok egy ágyban mert csak egy szobás a lakás. Van még valaki így? Gáz? 21/L

Figyelt kérdés
Mondhatni már hozzászoktam de valamilyen szinten mindig is zavart. Nem is merek emiatt barátokat áthivni mert nem akarom hogy megtudják. :((
júl. 2. 13:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
74%
Én 5-14 éves koromig aludtam apámmal egy ágyban, örökkévalóságnak tűnt, szóval el tudom képzelni. Jogosan érzed gáznak, mert megélni egy idő után teher, ciki, fárasztó. Viszont mivel a helyzet nem engedi, önmagában nincs ebben semmi kínos. Mert mit csinálj? Aludj a földön, hogy ne mondd azt, hogy anyukáddal alszol? Biztos, hogy nem.
júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
76%

Szerintem nem gáz, de én a helyedbe elmennék dolgozni és egy kis albérletet vagy barátnő/baráttal összeköltöznék!

De azt csináld amit te szeretnél, viszont igen az emberek 80%-a cikinek és gáznak fogja tartani...

júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
62%
Ez nagyon gaz es egyaltalan nem egeszseges! Miert nem oldjatok meg valahogy a kulon alvast? ;-)
júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Hát hogy oldjuk meg ha nincs hely? 21 év alatt nem sikerült megoldani ezek után se fogjuk tudni. Főleg hogy anyámat egyáltalán nem zavarja hogy együtt alszunk ami érthető meg amugy nagyon jó a kapcsolatunk de ennek ellenére nekem már elegem van ebből
júl. 2. 13:14
 5/34 anonim válasza:
92%
Nem tudsz elmenni dolgozni? Vannak alkalmi munkák is vagy ha még diák vagy akkor diákmunka és rakd el a pénzt aztán vegyél ki egy kis lakást egyedül vagy másokkal! Magától nem fog megoldódni a helyzet!
júl. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
87%
Hat ha 21 evesen meg ezt nem tudtatok megoldani, akkor ez eleg gaz. Elkell vallalni valami munkat, gyujteni es venni egy kenyelmes de egyszeru agyat es megoldva a problema. Itt sirankozol mikozben tudnal tenni ellene. :) Persze hogy gaz. Sok sikert!
júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
4, Kerdezo! Osszecsukhato agy! Es helyet csinalni, minden lom menjen. ;-)
júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon gáz. Legalább lenne két külön ágy.



"21 év alatt nem sikerült megoldani ezek után se fogjuk tudni."


Ilyen hozzáállásal tuti, hogy nem tudjátok megoldani.

júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
96%
2db összecsukható ágy. Vagy csak simán 2db egyszemélyes ágy. Problem solved.
júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem akkor gáz amúgy ez az "egy ágyban alvás", ha egyik fél nem mer egyedül aludni, stb. Viszont itt a helyhiány az oka, szóval nem az, hogy valamelyik fél ragaszkodik az együtt alváshoz. Most a helyzet... nem mondanám gáznak, de nagyon nem ideális, és őszintén, elég fura, hogy egy egyszobás lakásba élted le az életedet a szüleiddel, egy ágyban... kezdj el dolgozni, és minél előbb albérlet. Tudom, ilyenkor már fölös ezen kattogni, de én inkább azt tartom gáznak, hogy ilyen helyzetben az ember gyereket vállal. Egy egyszobás lakás nem gyereknevelésre lett kitalálva, ezt a 21 év alatt meg kellett volna oldani, legalább a külön ágyat (ha tényleg nincs hely, akkor akár emeletes ággyal).
júl. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!