Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi és évfordulós...

Karácsonyi és évfordulós ajándéknak ez szerintetek jó?

Figyelt kérdés

December elején van az első évfordulónk a barátommal, akivel rettenetesen boldog vagyok.


Erre az alkalomra gondoltam, hogy készíttetek egy művészien erotikus (NEM akt!!!) képsorozatot, amiből 2011-es naptárat nyomtatnék... Fehérneműs, fűzős, szexi ruhás képek, de nem ez a tipikus, amit mindenki ismer, hanem erdőben, ill. bársonydíványon, stb... az egésznek olyan jó hangulata lenne, ahogy elképzeltem... :) Szóval ez lenne az évfordulós.


Karácsonyra pedig vagy egy közös wellness hétvégét gondoltam (amiről ő is tudna, mert akkor ő is ezt adná nekem és fele-fele arányban fizetjük /kb. 15 ezer fejenként/, én se-perc alatt megszervezném), vagy egy ugyanilyen árfekvésű késkészletet... :)

Nálunk ő a szakács, én csak a sütemény felelős vagyok... :P Nagyon szereti a késeket, gyűjteménye is van, de a konyhai késekre folyton panaszkodik már...


Szerintem jó ötlet mindkettő, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.. :) Ti örülnétek ilyen ajándékoknak?


L/21, párom F/23


2010. okt. 31. 09:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Amúgy anyámnak én is kést veszek, mert régóta szeretne egyet, de ő is fizetni fog :)

Gyerekkoromban bicskát is így kaptam, egy ismerős adta, de kért 1 Ft-ot érte. Én meg marha büszke voltam, hogy vettem egy kést és milyen jó áron :DD

2010. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kriszti83 ***** válasza:
A naptár és a késkészlet is oké :) Wellnes hétvégét pedig szervezz Valentin-napra :)
2010. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!