Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi és évfordulós...

Karácsonyi és évfordulós ajándéknak ez szerintetek jó?

Figyelt kérdés

December elején van az első évfordulónk a barátommal, akivel rettenetesen boldog vagyok.


Erre az alkalomra gondoltam, hogy készíttetek egy művészien erotikus (NEM akt!!!) képsorozatot, amiből 2011-es naptárat nyomtatnék... Fehérneműs, fűzős, szexi ruhás képek, de nem ez a tipikus, amit mindenki ismer, hanem erdőben, ill. bársonydíványon, stb... az egésznek olyan jó hangulata lenne, ahogy elképzeltem... :) Szóval ez lenne az évfordulós.


Karácsonyra pedig vagy egy közös wellness hétvégét gondoltam (amiről ő is tudna, mert akkor ő is ezt adná nekem és fele-fele arányban fizetjük /kb. 15 ezer fejenként/, én se-perc alatt megszervezném), vagy egy ugyanilyen árfekvésű késkészletet... :)

Nálunk ő a szakács, én csak a sütemény felelős vagyok... :P Nagyon szereti a késeket, gyűjteménye is van, de a konyhai késekre folyton panaszkodik már...


Szerintem jó ötlet mindkettő, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.. :) Ti örülnétek ilyen ajándékoknak?


L/21, párom F/23


2010. okt. 31. 09:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen naptárnak ugyan melyik pasi nem örülne?:)

Szerintem nagyon jó ötlet.Így mindig ott vagy vele,mindig lát még ha valójában nem vagytok együtt akkor is!


A karácsonyi ajándék is nagyon jó ötlet!

Ha annyira szeret főzni,akkor én inkább a késkészletet venném meg.Az mellé lehet otthon is egy nagyon fürdőzést csinálni,megmaszírozhatod stb.

2010. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet, de kést ne adj ajándékba. :-) Inkább valami más konyhával kapcsolatos dolgot. A kést vegyétek meg közösen.
2010. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

kést,kaktuszt,tűt stb nem szoktak ajándékozni,ez aamolyan babona dolog,de ha egyikőtök sem az,akkor nem gáz :)


sztem jó a wellness 7vége,ha belefér nézzetek olyat amiben esetleg a szilveszter is benne van.


mi anno voltunk szlovákiában szilveszterezni donovalyn,bár nem síelünk,nagyon olcsó volt,ráadásul a rengeteg hótól,fénytől gyönyörű is


a naptár is klassz,de azért gondold át h jó-e neked ha pl kirakja a szobájában,és más is látja..


bár nem tudom h falinaptár-e :) én óvatosabb lennék,és inkább egy albumot-vagy fotókönyvet adnék

2010. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A welness hétvége jó ötlet szerintem is.

A naptárat én nem csináltatnám meg, mert mi van, ha véget ér a nagy szerelem, mondjuk nem éppen barátságban, akkor is örülnél, hogy ott maradnak nála a képeid?

2010. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kést adni haragot jelent. Nem illik ajándékba kést adni!
2010. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!:)


Nem vagyunk babonásak, a kés ilyen jelentéséről még nem is hallottam, csupán praktikusságból jutott eszembe.. Ha már panaszkodik a régiekre, tőlem kapna vadi új készletet, valami nem gagyit.. :)


Köszönöm a tippet, megnézem a szlovákiai wellnesshelyeket is. Ausztria viszont gondolom nagyon drága... :S


A naptár miatt nem lenne okom szégyenkezni vagy aggódni ismerősök/ismeretlenek előtt, se annak esetén ha neadjisten szétmennénk, mert ízlésesek lennének, amik nem lépnek át egy határt. Utóbbi esetben lehet visszakérném, egyik exemmel sem volt probléma ilyen miatt.


Meg ahogy ismerem, szerintem a hálószobába, vagy konyhába tenné, ahova vendég nem megy be, max. nagyon közeli barát.. :)

2010. okt. 31. 10:47
 7/12 anonim ***** válasza:

A fotósorozat sztem jó ötlet, csináld meg, biztos nagyon örülni fog neki :)


Kést viszont sztem se adj karácsonyra.

2010. okt. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, akkor a késkészlet helyett milyen konyhai dolgot adnátok alternatívaként?

Ha a wellness nem jönne össze..

2010. nov. 3. 18:36
 9/12 anonim ***** válasza:

szia!

hát nem tudom, hogy vajon jó ötlet-e, de szerintem ha annyira szereti a késeket, vegyél neki egy menő késtartó szettet, amit falra tehet, vagy lógathat. de ne gagyit, gondolom ebből is vannak jobbak. ennek utána kéne nézni. vagy az én párom is imád főzni, imádja a wok-okat, illetve a jénai vagy pataki tálakat. a konyhatündér pasik értékelik ezeket!

2010. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy kaptam kést, hogy egy jelképes összeget elkértek "fizetségként", legyen az 10 Ft is. Amikor átadod, mondd meg, hogy kést ajándékba nem lehet adni, így "fizesse ki", elég az apró is, ami a zsebében van éppen.
2010. nov. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!