Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég karácsonyi...

Szerintetek ez elég karácsonyi ajándéknak? Anyukám azt mondta, hogy a karácsony ne az ajándékozásról, hanem a szeretetről és az együttlétről szóljon.

Figyelt kérdés

Anyukámnak karácsonyra fehér filcből készített, rózsaszín gyönggyel díszített gyertyatartót adok, és tettem bele egy szép, rózsaszín gyertyát.


Nagymamám azt mondja, hogy még csináljak neki valamit, írjak egy képeslapot.


Ti mit gondoltok, ennyi elég? (Anyukám 55 éves, nagyon szereti a gyertyákat, meg persze minket....)


2010. dec. 23. 17:00
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem gyönggyel, hanem gyöngyökkel van díszítve. (Bár ez lényegtelen....)
2010. dec. 23. 17:01
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, és kihagytam, hogy 13 éves lány vagyok. :)
2010. dec. 23. 17:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne hogy nagyon fog örülni anyukád. :)
2010. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes ajándék.Szívből jövő...Anyukád nagyon szerethet titeket,és biztos vagyok benne,hogy boldog lesz..

HA gondolod,és van egy képeslapod akkor írhatsz mellé egy szép idézetet,de az már csak hab lenne a torán..

Boldog karácsonyt

2010. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok! Köszönöm!


Találtam egy képeslapot, amit tavaj szerettem volna adni Neki, de elfelejtettem.


Mit gondoltok, ez jó lesz?


Ez van ráírva:


BOLDOG KARÁCSONYT, Édesanyám!

Karácsonykor felidézzük kedves,

ünnepi emlékeinket,

amit az otthon meghittsége varázsol

még különlegesebbé.


Megfelelő alkalom ez arra is,

hogy elmondjam,

milyen sokat jelentesz nekem.


A mindennapok során

ritkán kerítünk rá időt, hogy szavakba foglaljuk,

mit a szív szeretne kifejezni.

Hálás vagyok mindazért a melegségért

és törődésért, amit Tőled kapok,

és bár a szavakat nem mondjuk ki olyan gyakran,

szeretetem mindig

Veled van.


(Különben nem leszünk itthon karácsonykor, hanem a nővéremékhez megyünk, mert a szüleim elváltak.)

2010. dec. 23. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez a vers gyönyörű
2010. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!