Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy újra...

Mit csináljak, hogy újra elkezdjünk beszélgetni?

Figyelt kérdés
Társasházban lakok és 2emelettel feljebb van egy lány, akivel régen mikor még gyerekek voltunk játszottunk aztán telt az idő és már nem mentem fel hozzá játszani és már nem is beszélgetünk. Múltkor írtam neki egy levelet, amit bedobtam a postaládájukba:$ Az ált benne hogy lenne-e kedve beszélgetni és az imél cimem de nem jött válasz lehet, hogy nincs, internetük  Úgy gondolom, hogy ha nem szakadt volna félbe a barátságunk, akkor jó barátnők lennénk. Örülnék neki, ha újra beszélgetnénk meg minden. Hogy tudnám elérni? Gondoltam felmegyek és bekopogok megkérdezni, hogy, lenne e velem kedve eljárni egy ingyenes hastáncra, de lehet, hogy nem is ér rá vagy épp nem érdekli. A párom azt mondta hívjam el moziba vagy sétálni, de valamiért ez nekem nem jó:$ Meg szégyellős vagyok. Mit csináljak, hogy újra elkezdjünk beszélgetni és barátnők legyünk?
2010. okt. 30. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele összefutni a lépcsőházban és kezdj el beszélgetni vele.Aztán kérdezd meg,hogy lenne-e kedve felmenni hozzád kávézni,beszélgetni.Ha "vevő"rád,igent fog mondani.
2010. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is az legyen az 1. lépés, amit az első válaszoló írt. Annyi, hogy a kávét egészítsd ki teával, mert lehet nem kávézik.

Ha ez a találka összejön, akkor lehet tovább lépni. Megnéztek együtt valami filmet, elmentek vásárolni. Ha van párja, akkor 4-esben is csinálhattok programokat, mondjuk meghívjátok őket egy ebédre. A mozi is jó ötlet, vagy kártyaparti, ha ő is szeret táncolni, akkor jöhet az a hastánc is. Ha már melegebb lesz és megoldható valahol egy piknikezés (4-esben, ha van kivel, vagy több barátnő). Ha férfi is van a kis csapatban, akkor bográcsozás, szalonnasütés, bármi. Ha van mondjuk kutyátok, akkor akár egy közös kutyasétáltatás.

Több most nem jut az eszembe.

2010. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!