Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 25 evés, minden...

A barátom 25 evés, minden hétvégén iszik, mit tudok tenni, hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Az ital hétvégén(szerencsére hétköznap nem szokott) fontosabb mindig mint én. Tudja jól, hogy milyen veszélyei vannak ennek, hisz az apja is emiatt halt meg.

Szép lassan ezzel eltávolít magától, de barmit is mondtam neki, nem hatott rá.

Diplomás, és sajnos nem kapott megfelelő állast , kevés a fizetése, és elmondása szerint azért iszik, mert ez a legolcsóbb szórakozás amit tud csinálni a fizetése mellet.

De nagyon sokszor faj, hogy szinte semmit sem kapok tőle, egy szál virágot is csak Valentin napkor kaptam, mert sosincs pénze semmire.

Nem szeretném elhagyni, mit tudnék tenni, amivel befolyásolni tudom, hogy többet ne igyék.


2010. okt. 29. 16:28
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Jól tetted! Sose bánd ennék százszorta jobbat is tartogat számodra az élet! :) Mert megérdemled!
2010. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Hagyd ott mielőbb. Egy alkoholista mellett pokol lesz az életed, és semmit nem fogsz tudni tenni azért, hogy megváltozzon. Nekem 1-szer volt egy alkesz barátom, az utolsó megjegyzés, amit hallottam tőle alkohollal kapcsolatban, az az volt, hogy "a kocsma olyan mint a család". Teljesen komolyan mondta. Másnap szakítottam vele, nekem egy ilyen emberrel nincs jövőm.
2010. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, hogy ott hagytad. Ügyes voltál. És a jövőben ne állj szóba alkoholistával, vagy ha azzá válik, úgy hogy az elején még nem volt az, azonnal szakíts vele. Ezt mindenkinek mondom, komolyan az alkoholizmus a világ legdurvább betegsége, mert nem csak az adott embert teszi tönkre, hanem az egész környezetét.
2010. okt. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!