Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom 25 evés, minden...

A barátom 25 evés, minden hétvégén iszik, mit tudok tenni, hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés

Az ital hétvégén(szerencsére hétköznap nem szokott) fontosabb mindig mint én. Tudja jól, hogy milyen veszélyei vannak ennek, hisz az apja is emiatt halt meg.

Szép lassan ezzel eltávolít magától, de barmit is mondtam neki, nem hatott rá.

Diplomás, és sajnos nem kapott megfelelő állast , kevés a fizetése, és elmondása szerint azért iszik, mert ez a legolcsóbb szórakozás amit tud csinálni a fizetése mellet.

De nagyon sokszor faj, hogy szinte semmit sem kapok tőle, egy szál virágot is csak Valentin napkor kaptam, mert sosincs pénze semmire.

Nem szeretném elhagyni, mit tudnék tenni, amivel befolyásolni tudom, hogy többet ne igyék.


2010. okt. 29. 16:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

ma 16:51 te ezt komolyan írtad? mert ha igen akkor.....

én már nem mondok erre semmit, nem fogok vitatkozni, hogy mi a szerelem, de számomra nem azt jelenti, hogy boldogtalan mellettem a párom. és kissé meredek összehasonlítani a betegséget a trógerséggel..

de tudod mit. azt csinál minden nő amit akar! szeressetek bele a leglinkebb alakba, az ne törődjön veletek, és kérdezzétek meg a gyakorikérdéseken, hogy ilyenkor mi a teendő, hogy ba.szik rám a párom, fájdalmat okoz, mit tegye, elhagyni nem akarom?

így van, ez aztán a szerelem! én a helyetekben egy ilyen embernek szülnék még 3 gyereket, csakhogy anyagi biztonságban és szeretetben fel tudjam őket nevelni. és nem utolsó sorban tutira jó példát fog mutatni neki az apjuk, majd idővel közösen mehetnek kocsmázni! mert már olyan uncsi dolog, hogy valaki sportol.

mindemellett az, hogy kevés a fizetésem az egy nagyon jó indok arra, hogy hétvégente berúgjak! ezzel a hozzáállással aztán sokra lehet menni az életben igazán. ezután jön az, hogy esik az eső, rossz kedvem van, jól be.baszok! ilyen egy igazi, céltudatos férfi! ilyen kell minden nő mellé! esetleg annyit segíthetsz, hogy megmondod neki feketén fehéren, hogy ez meg ez nem tetszik, ez így nem mehet, ha nincs változás akkor x idő szünet. elgondolkodik, és ha azután sem változik akkor is maradj vele, és most nem ironizáltam, nem ám.

és persze nyilván velem van a baj, mert én nem iszom, nem cigizek, helyette inkább sportolok, céljaim és terveim vannak. várom a negatív visszajelzéseket, esetleg feszítsetek keresztre, küldhetek címet is.

egy "kiábrándult"

23f

és nyilván velem van a baj, hogy így gondolom

2010. okt. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

szerintem te egy lúzer vagy, aki otthon ücsörög a számítógép előtt, mert csajozni nem mer...

ti lúzerek mondjátok magatokra, hogy ti rendesek vagytok, mi meg azt, hogy "aranyos vagy, legyünk csak barátok"


én kitartottam a párom mellett, amikor depressziós lett a munkanélküliség miatt, igaz nem ivott, de voltak gondok anélkül is...

a kitartásomnak köszönhetően rendbe jött minden, és sosem bántam meg, hogy mellette maradtam!!!


ez az ami hiányzik a mai kapcsolatokból, az őszinte szeretet és kitartás...

nem lehet mindenki olyan tökéletes mint Te.

muhahaha


gondolom mégis egyedül vagy!!!


a kérdező megpróbálhat segíteni a párjának, ha nem megy, akkor hagyja ott...

de mindenki egyből azt írja: hagyd ott....


nehogy egyszer ti kerüljetek ilyen helyzetbe, és a TI párotok írjon ki ilyen kérdést, ....

2010. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Tudod, én nem ebbe a férfiba szerettem bele, akkor még nem ivott kb. egy fél éve kezdett el inni.
2010. okt. 29. 18:21
 24/33 anonim ***** válasza:

igazad van, igazi kis omladék vagyok! egyedül vagyok, és képzeld múltkor én mondtam egy lánynak, hogy inkább "legyünk csak barátok". mert mást szeretek és nem akartam átverni meg kihasználni, de nyilván ezért tök béna vagyok.

persze akit szeretek attól "legyünk csak barátok"-at kaptam, szóval duplán igazad van, ez már menthetetlen lúzerség, azt hiszem keresnem kell valami jó erős fát meg kötelet, hogy megbírjon, mert magas vagyok és a sport miatt még izmos is. de persze nyilván csak hazudozok itt, mert abból annyi hasznom van...

de igazat adok nektek-neked meg akitől megkaptam lúzer vagyok, neked főleg! Kedves kérdező, hallgass rá, ő mondja a jót, minden szava maga a szentírás. Az élet célja a piálás maga, főleg ha azt látta otthon, az már egy jó ok. Legalább lesz mit tanítania a gyerekeiteknek, jó erős lesz a májuk! Éljen soká az igaz szerelem, mert tutira ez a szerelem, és ha legközelebb bevisz két jobbost akkor csak azért van mert rajongásig imád. A valentinnapi virág meg már egyenesen túlzás, szerintem azt meg a játékgépbe kellett volna dobnia, mert egy diplomás ember tudja, hogy az jó befektetés, vagy piára.


És akkor egy kis komolyság!

Mindenkinek vannak rossz napjai, hetei, hónapjai, esetleg rossz évei, de nekem inkább úgy tűnik, hogy csak kibújt a szög a zsákból, bár ezt neked kell tudnod kedves kérdező, hogy ez a valódi énje, vagy csak átmeneti lehet. De a változást neki is akarnia kell, nem csak neked. Nem hiszem, hogy szótlan kellene tűrnöd a viselkedését. Ha annyi az indok, hogy ezt látta az már régen rossz...

23f

2010. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Beszeltem velem megint, az volt a válasza, hogy én vagyok a hibás, mert nem tudok állandóan mellette lenni.

Ma tényleg nem volt arra pénzem,hogy menjek vele bárhová is. Vettem valami nagyobb összegre, így is a szüleim tartanak el 2 hete. Nem fogok tőlük pénzt kerni bulizásra.

Azt mondta még, hogy amíg nem lesz több pénze, hogy mást csináljon szórakozás képen, addig inni fog, de nélkülem fogja azt csinálni, most nem dobtam ki, mert telefonon beszeltünk, de holnap kifogom!

Mert akkor sem fog megváltozni.

2010. okt. 29. 18:49
 26/33 anonim ***** válasza:
és miért csak holnap? :D vicc.
2010. okt. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Mert ma nem találkozok vele, azért 24 éves fejjel, nem fogok sms-ben szakítani.
2010. okt. 29. 19:07
 28/33 anonim ***** válasza:

Szakíts vele! Hisz már is okot keres az ivásra és még téged bánt ezzel lelkileg mert nem vagy vele . Nem érdemes kinlódni vele hosszútávon hidd el volt néhány az életembe

sajnos éveket vesztegettem el az életemből ,várakoztam hittem sok mindent megtettem és teljesen főlösleges volt ő nem is akar változni csak hiteget miközben tisztában van azzal mennyivel fontosabb számára az alkohol mint egy nő!

Ne tedd tönkre az életed még kiszállhatsz nincs gyerek nincs kötelék keress mást és legyél boldog azzal halgass rám ,vele sosem lenne jó életed csak az aggodalom idegeskedés reménykedés nem változnak ,időkérdése mikor viszi át a hétköznapokba is ha még nem tette volna mert ez is lehet csak te még nem tudod!

2010. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Szakítottam vele... :(
2010. okt. 30. 12:38
 30/33 anonim ***** válasza:
Kitartást! :)
2010. okt. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!