Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még párkapcsolatom?

Lesz még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom aminek nem rég vetettem véget. Van egy sérült(autista) 4 éves gyerekem a páromnak 28/F 2 gyereke (4,8)van és ő neveli őket. Nagyon szeretett minket a párom és 2 év után össze akart most költözni. Ceglédiek vagyunk! Mi a gyerekemmel albérletbe élünk neki pedig saját kertes háza van. Nagyon jól elfogadta a gyerekem hisztijet, soha nem emelt rá kezet vagy emelte fel a hangját vele. Mindig igazságos volt ha a 3 gyerek jàtszott együtt. A kapcsolatunk nem volt felhőtlen mert a gyerekem miatt az idegeim kikészültek már. Nem tervezek ilyen nagy létszámú családod így szakítottam vele. Ő teljesen összetört. A gyerekeit imádom de nem tudnék ennyi gyerekkel együtt lakni. Olyan párkapcsolatot szeretnék ahol lehetőleg a férfinak nincs gyereke. Mit tévő legyek? Tudom hogy önzőség de ezt érzem.

máj. 6. 05:54
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

30!


Az azért meg van, hogy a szőke herceg sokszor a szürke cselédet választja a hercegnők helyett a mesében? Párkapcsolatban ebben az értelemben pont nem kell tükör és nincs olyan hogy "megütni a szintet" semmilyen téren. Helyes pasi, bányarém feleség, orvos feleség, asztalos férj, testestépítő férfi, gombóc feleség, csakhogy a körülöttem lévőkből merítsek

máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
64%

31: nem csak külső szintről van szó, hanem belsőről is és nagyon sokan nem képesek belátni a saját hibáikat, csak a másikban meglátni a rosszat.


A kérdezőnek meg semmi köze ahhoz, hogy körülötted kiknek és mi sikerült.


Nyilvánvaló, hogy pl. ahol gombóc a feleség és testépítő a férj, ott is van valami, ami miatt megéri a testépítőnek az a kapcsolat, mert tud valami olyat nyújtani neki, amire pont szüksége van.


A kérdező esetében viszont ezt nem tudni, mert csak az derült ki, hogy bár a férfi nagyon szerette, de ő képtelen rá és bár beteg gyereke is van mégis gyerektelen férfit akar.


Nem tudni, hogy a kérdező hány éves, de van az a kor, ami felett az átlag férfinak biztosan van már gyereke és ha meg nincs, lehet nem pont egy beteg mostohagyerekre fog vágyni. Azért ez ritka!


De kívánom, hogy találja meg a kérdező és legyen vele boldog!

máj. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"...és bár beteg gyereke is van mégis gyerektelen férfit akar."


Mi az összefüggés, bakker???? Általában akinek van mar egy beteg gyereke, mármint egy komolyan beteg/fogyatékos/ állandó gondozasra szoruló, kb biztosan normális, önálló életre képtelen gyereke az NEM AKAR másik gyereket. Sajátot sem, a már meglevő gyereke apjával, ha együtt vannak. Mi ebben olyan kva meglepő??? Totál normalis, evidens és felelősségteljes döntés.



"nem csak külső szintről van szó, hanem belsőről is és nagyon sokan nem képesek belátni a saját hibáikat, csak a másikban meglátni a rosszat."


Te, meg a többi látja a kerdezoben CSAK a rosszat és semmi jót. Érdekes....


%A kérdezőnek meg semmi köze ahhoz, hogy körülötted kiknek és mi sikerült."


Ezt úgy hívják, példa. Leirtam pár PÉLDÁT. Tudod, olyan dolog, ami mutatja, hogy van, ami működik.

máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Kedves 33-as!


Azért, mert valamire tudsz példát, még nem jelenti azt, hogy a kérdezőnél is úgy lesz, kár áltatni!


Persze, neki is lehet szerencséje, de ezt nem garantálja semmiféle példa.


Ő dolga, ha nem akar gyereket, de nem lesz egyszerű és pusztán erre próbáltam meg rávilágítani.


Nem kell leharapni azért a fejemet! :D

máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

"Azért, mert valamire tudsz példát, még nem jelenti azt, hogy a kérdezőnél is úgy lesz, kár áltatni!"


Neked meg kár ilyen negatívan hozzá állni, ha már itt tartunk. Baxus mindenki savazza, hogy milyen hülye, pedig épp ellenkezőleg, kimondottan értelmes ember, hogy beismeri, vannak határai

máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy döntöttél, ahogy neked a legjobb volt. Ezzel semmi baj nincs. Ha neked elég egy gyerek, akkor elég. És pont. Ez a te életed. És igen, simán lehet még másik párkapcsolatod (persze ahhoz neked is bele kell tenned a magad részét).
máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!