Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még párkapcsolatom?

Lesz még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom aminek nem rég vetettem véget. Van egy sérült(autista) 4 éves gyerekem a páromnak 28/F 2 gyereke (4,8)van és ő neveli őket. Nagyon szeretett minket a párom és 2 év után össze akart most költözni. Ceglédiek vagyunk! Mi a gyerekemmel albérletbe élünk neki pedig saját kertes háza van. Nagyon jól elfogadta a gyerekem hisztijet, soha nem emelt rá kezet vagy emelte fel a hangját vele. Mindig igazságos volt ha a 3 gyerek jàtszott együtt. A kapcsolatunk nem volt felhőtlen mert a gyerekem miatt az idegeim kikészültek már. Nem tervezek ilyen nagy létszámú családod így szakítottam vele. Ő teljesen összetört. A gyerekeit imádom de nem tudnék ennyi gyerekkel együtt lakni. Olyan párkapcsolatot szeretnék ahol lehetőleg a férfinak nincs gyereke. Mit tévő legyek? Tudom hogy önzőség de ezt érzem.

máj. 6. 05:54
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
91%

Én értem a te oldaladat, 10-es. Igazad is van. Tökjó, ha valaki bevallja a szükségleteit a jövőre nézve. De nem kikészült idegállapotban.

Szerintem, de lehet tényleg csak szerintem, az a felháborító a dologban, hogy kivannak a idegei a beteg gyerekétől, de a kérdés az, hogy párkapcsolata lehet-e még. Véletlenül sem a problémára fókuszál, hogy valami segítséget kérjen, hogyan kell kezelni, alkalmazkodni a gyereke betegségéhez. Neki ez a fontos, hogy kapcsolatot akar, de gyerek nélküli pasival.

És ez nem azért van, mert az ő gyereke beteg, hanem azért mert emiatt előre vetíti azt, hogy más gyerek meg más miatt lesz kezelhetetlen, és az ő nyakába szakad az is.

máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
53%

11!


Honnan tudod, hogy nem keresett segítséget? Gondolod egy terápia vagy egy gyogyszer majd megszünteti azt, hogy ki van a beteg gyerekétől? Az én gyerekem nem volt beteg, csak épp kezelhetetlenul rossz. Vittem őt is mindenhova és én is jártam pszichológushoz, pszichiáterhez-szerinted használt valamit? Ugyanmár. Szep az elképzelés, de ha valaki egy adott helyzetben miatt van idegelieg kimerülve, akkor a kimerültség csak és kizárólag akkor szűnik meg, ha az azt okozo helyzet is megszunik.


Nem azt írta, hoyg más gyereke lesz kezelhetetlen, azt írta nem akar ennyi gyerekkel együtt élni. A saját valamikori helyzetemre ezt kivetitve én sem akartam gyerekes pasival kezdeni. Hidd el, elkerülhetetlen a folyamatos hasonlitgatas. Az enyém kva rossz, a másik miért nem? A másik oldaláról ugyanígy, az én gyerekem tud viselkedni, q tiéd miért nem? A kerdezonel ez hatvanyozodik, hiszen A, az ő gyereke sérült és B, egykorú a férfi egyik gyerekével. Senkinek se jó a helyzet.

máj. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
55%
Jogod van a véleményedhez. Ahogy nekem is.
máj. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
54%
A véleményhez valóban joga van mindkettőnknek, a különbség annyi, hogy te nem véleményt írtál, hanem kinyilatkoztatást
máj. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
66%

"Szerintem, de lehet tényleg csak szerintem"

Ha nem tudnál olvasni, kérj meg valakit, hogy ezt a részt olvassa el neked a "kinyilatkoztatásomból".

máj. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
39%

"És ez nem azért van, mert az ő gyereke beteg, hanem azért mert emiatt előre vetíti azt, hogy más gyerek meg más miatt lesz kezelhetetlen, és az ő nyakába szakad az is."


Ez a rész a kinyilatkoztatás

máj. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
66%

Ok. Nyugodtan gondolhatod bármit.

Zárt elme kapuján amúgy sem érdemes sokáig kopogtatni.

máj. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező!


Szerintem nagyon nehéz lesz egyáltalán olyan valakit találnod, aki elfogad gyerekkel, pláne egy sérülttel, ezért én azt javaslom, hogy próbáld meg össze szedni magad és új esélyt kérni ettől a férfitól, aki nagyon szeretett és akivel végre normális életed lehetne!!

máj. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
85%

Nem csak önzőség, hanem butaság, amit csináltál.


Lehet, hogy lesz még párkapcsolatod, de én azért erre nem alapoznék és inkább megbecsülném azt, akit az élet ad és szeret.


Nyilván nem könnyű több gyerekkel, de szerintem egyedül egy beteg gyerekkel ráadásul albérletben még rosszabb!!

máj. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
93%
Egeszseges gyermekkel is nehez part talalni sok egyeduallo anyanak, hat meg serulttel. Nem tudom lesz e meg kapcsolatod, de azt nem varhatod el, hogy a ferfinak se legyen gyereke, ha neked van. Raadasul arrol szo sem esett, hogy te akarsz e meg szulni, nem varhatod el egy ferfitol sem, hogy neveljek a te gyerekedet, ok meg lemondjanak a sajatrol.
máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!