Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz még párkapcsolatom?

Lesz még párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Volt egy párkapcsolatom aminek nem rég vetettem véget. Van egy sérült(autista) 4 éves gyerekem a páromnak 28/F 2 gyereke (4,8)van és ő neveli őket. Nagyon szeretett minket a párom és 2 év után össze akart most költözni. Ceglédiek vagyunk! Mi a gyerekemmel albérletbe élünk neki pedig saját kertes háza van. Nagyon jól elfogadta a gyerekem hisztijet, soha nem emelt rá kezet vagy emelte fel a hangját vele. Mindig igazságos volt ha a 3 gyerek jàtszott együtt. A kapcsolatunk nem volt felhőtlen mert a gyerekem miatt az idegeim kikészültek már. Nem tervezek ilyen nagy létszámú családod így szakítottam vele. Ő teljesen összetört. A gyerekeit imádom de nem tudnék ennyi gyerekkel együtt lakni. Olyan párkapcsolatot szeretnék ahol lehetőleg a férfinak nincs gyereke. Mit tévő legyek? Tudom hogy önzőség de ezt érzem.

máj. 6. 05:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, kérdező, sok pali van, aki nem akar gyereket és előny számára, ha a párjának már van. Bár sérült gyerekkel nehezített pálya. Ha egy testi sérült, nem túl jó indulatú, nem túl igényes osztálytársnőm is talált férjet, aki nem, hogy egészséges, de férfiban klasszisokkal jobban néz ki, mint ő nőben, nincs lehetetlen.
máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
82%
Neked tényleg kivannak az idegeid kérdező. Valami furcsa álomvilágban élsz. Ugye tudod hogy nem nagyon lesz olyan aki elfogad téged egy sérült gyerekkel? 🤦😑 Kicsit irreális elvárásaid vannak. De tudod mit? Sok sikert. Majd rájössz....
máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
2 évet voltunk együtt. Az előző kapcsolatomból konkrétan a mostani párom menekített ki mert annyi verést kaptam, hogy az leírhatatlan. Nem sokkal később össze jöttünk ugye. A párom meg akarta kérni a kezem és összeköltözni, hogy minden szerinte "tökéletes" legyen. Az elmúlt fél évben már nem voltam szerelmes sem boldog mert úgy éreztem hogy kevés idő jut magamra. Furcsa, hogy most hogy kitettem még jól is érzem magam. Azért meg ne haragudjon már meg senki, hogy nem szeretem. Sokszor rosszul reagált a hülyeségeimre. Először jól kezelte aztán néha néha nem. Ilyenkor megbántott de 10 perc múlva már békülni akart. Nekem sok volt a sérelem úgy érzem ezért léptem.
máj. 6. 20:17
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha áltattad volna. Minden esetre hajrá, mert lehetetlen tényleg nincs, az említett volt osztálytársnőm után szabadon! Egy pszichológust azért keress fel, mielőtt egy új kapcsolatba kezdesz, mert egyik kapcsolatból a másikba menekülni az általában olyan "cseberből vederbe"-sztori szokott lenni. Ha igent mondtál volna a lánykérésre, ez sem lett volna sokkal különb.
máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%

1. a legtöbb férfinek nem kell gyerekes nő

2. olyan nő, akinek sérült a gyereke, főleg nem

3. olyan nő, aki albérletben él, ÉS sérült a gyereke meg pláne nem


Az meg külön vicces, hogy a pasinak ne legyen, de a tiédet viselje el és vágjon jó képet a "hisztijéhez". Még egy jól funkcionáló autival is nagyon nehéz, nemhogy egy halmazottabban sérülttel...

máj. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%
Aki a #25-öst lepontozta árulja már el miért.. Milyen valótlan vagy haszontalan dolgot írt? 😑🐑
máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
23%

26!


Konkrétan azért pontoztam le, mert:


1, van, akinek gyerekes nő kell

2, van akinek nem probléma, hogy sérült a gyerek

3, a tobbseget marhára nem érdekli hogy albérletben él e.


Az meg pláne vicces, hogy azt hiszi -sok más valaszadoval egyutt- hogy nem lehet neki elvárása mas felé. Van, aki nem akarja más gyerekét, nem csak férfiban, nőben is. Nincs ezzel a világon semmi baj. Akkor sem, ha a nőnek van és nem akarja, hogy a férfi ek legyen és fordítva sem, ha a férfinak van és nem akarja hogy a nőnek legyen. Minden embernek joga van hozzá, hogy eldontse, milyen partnert akar. Koveret, soványat, szőke norvégot, koromfekete nigériait, biszexuálist, hippit, hat diplomás professzort, tűzoltót. Joga van hozzá. De egyáltalán nem kell, hogy ő maga olyan legyen, mint amit ő szeretne. Nem kell.

máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
87%
27-ja, hát akarni sok mindent lehet. Én pl. szárnyakat akarok, meg kopoltyúkat. De azért jobb a realitások talaján maradni.
máj. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
53%

28!


A szárny és a kopoltyu nyilvánvalóan nem realitás. Az viszont, hogy milyen partnert szeretne valaki, az bizony realitás, ezen a téren nem kell megalkudni. Gondolj a saját párodra: nyilván neked is voltak vele szemben elvárásaid és ő ezeknek meg is felel.

máj. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem a párválasztásnál nem árt az önismeret és a tükör.


Hiába várja valaki a szőke herceget fehér lovon, ha ő maga nem üti meg azt a szintet, akkor szerintem realitása sincs a dolognak és addig válogat, míg a végén magára marad.


De van, akinek jobb is egyedül.

máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!