Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem az apám megfigyeltet...

Szerintem az apám megfigyeltet valakivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokról tud, melyeket nem mondtam el neki. Például tudja, hogy mikor nem mentem be egyetemre előadásra.

Megkérdeztem tőle, hogy te ezt honnan tudod, csak nem kémkedsz utánam, erre azt válaszolt, hogy de, eltaláltad, és közben röhögött.

Kezdek paranoiás lenni. Nagyon frusztráló, hogy minden egyes lépésemet nyomon követi.

Máskor is azzal zsarolt, hogy utánam fog valakit küldeni.

Amúgy 19 éves vagyok.


2010. okt. 28. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%

Az apja csak elsutott egy poent, h beijessze ot. Ti meg egybol verfertozo apucit lattok benne?

Alljatok mar le a sok CSI-jal, meg a hasonlo filmekkel.

Orulet...



Kerdezo, te meg allj le a szerekrol es keress egy orvost.

2010. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

ha lenne lányom óvnám még a széltől is, nehogy valaki elrontsa bántsa. szerintem ez normális. az, hogy megfigyeltet, az már kevésbé az. persze ennek is vannak fokozatai. ha csak megkért egy ismerőst, hogy néha nézzen rád, minden rendben van-e, hogy nem kerültél-e rossz társaságba, rendesen bemész-e az órákra az még határeset. de ha már magánnyomozót fogadott fel, na az már erős.

23f

2010. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Keress könyvet vagy cikket a privát szféra megsértéséről, és hogy milyen büntetés jár érte, és hagyd el útközben, hadd szedje fel a nyomozó:>
2010. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!