Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem az apám megfigyeltet...

Szerintem az apám megfigyeltet valakivel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokról tud, melyeket nem mondtam el neki. Például tudja, hogy mikor nem mentem be egyetemre előadásra.

Megkérdeztem tőle, hogy te ezt honnan tudod, csak nem kémkedsz utánam, erre azt válaszolt, hogy de, eltaláltad, és közben röhögött.

Kezdek paranoiás lenni. Nagyon frusztráló, hogy minden egyes lépésemet nyomon követi.

Máskor is azzal zsarolt, hogy utánam fog valakit küldeni.

Amúgy 19 éves vagyok.


2010. okt. 28. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy kicsit furcsán fog hangzani, de mondd meg neki, hogy ha tényleg így van, ne csináljon magából hülyét:)

Felnőttél:)

Félteni persze lehet, de ez már egy más dolog.

2010. okt. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Verd át. Csinálj valami nagyon durva dolgot, amiről tudod, hogy állati mérges lenne érte, de valójában te se tennéd meg. (Persze valójában ne csináld meg, csak látszat legyen.) Ha majd számon kéri, le tudod buktatni. Pl. csinálj úgy, mintha egyszerre 5 pasival lennél (ha lány vagy). Vagy mintha a lányokat szeretnéd (ha lány vagy).
2010. okt. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:34


ez most komoly???olyan mintha 12éves lennél!!

2010. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Jakk már, ilyet nekem is ezerszer mondott anyum. Aztán már lassan én is kezdetm elhini a dolgot, mert szenttül meg voltam róla győződve, hogy senkinek nem mondtam el, senki nem látott. Aztán miután kellően jól felmérgeltem magam rajta, hogy na de honnan tudhatja, akkor mindíg megmondta, hogy ezzel és ezzel futottam össze, aki mondta ezt meg ezt.

Nálunk mondjuk mindíg csak poén szintjén mennek ilyen dolgok, szzeretjük egymást, megértjük egymást.

2010. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a tűzre olajat önteni. Inkább legyél vele őszinte, minthogy félrevezesd, és abból még nagyobb balhé lenne.
2010. okt. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szüleid is voltak diákok.....
2010. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Költözz el,ne mondg meg hova,mert most még csak követett mással,aztán majd ő fog,vagy bezár,megver....Lehet nem apai érzéseket táplál irántad....
2010. okt. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is keményen működik a besúgórendszer, kb a kórház, egészségügyel foglalkozó helyek, bíróság, 2szupermarket, pláza és vagy 70-100 ismerős a buzokon s a mostani valamint exszomszédok (5helyen is éltün a városban) akik ismernek s egyből szóbahoznak anyunak ha találkoznak vele. kb eltörik a kezem, 10percet üldögélek az ambulancián s már hív mit keresek ott. Vagy elmegyek moziba mikor lekéstem a buszt (2-3óránta van) s már hív mit csinálok plázában.

Na ki a paranoid???

2010. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a legjobb mikor babaprojektbe keztünk féjemmel s mind a hat nőgyógyász aki nálunk van + ántszes is boldogan gratulált neki már mielött még mi megmondhattuk volna. :S (ezekután naná nemakartam, hogy a rámerőszakolja egy ismerősét, hogy nála szüljek. )
2010. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
A szülők aggodása normális,de egy szint után már beteges,és elgondolkodtató, hogy miért is...Valaki bogarat rakott a fülükbe,vagy birtoklási mánia,vagy apuci nem épp apuci akar lenni...
2010. okt. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!