Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem vagy inkább ne?

Felköszöntsem vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

A párommal több mint 3 éve vagyunk együtt. Tudni kell a szüleiről, hogy nagyon aranyos emberek, szeretem őket nagyon. S bár elég régóta vagyunk együtt, mégsem állunk túl szoros kapcsolatban, olyan szinten, hogy a párom anyukája nagyon meg akar felelni nekem, tudom, látom rajta, hogy feszeng amikor ott vagyok, olyan értelemben, hogy akkor "mindennek tökéletesnek kell lennie", nem akar soha semmivel megbántani, folyton azon aggódik, hogy vajon jó-e nekem, megbántott-e, vajon én mit gondolok?:-S Éppen emiatt én is feszült leszek, nem tudok olyan közvetlen lenni hozza, úgy beszélni vele bármiről stb...

De TUDOM, hogy nagyon szeretnek, bármit megtennének értem. Én meg sosem köszöntem még ezt meg. Eddig nem töltöttünk együtt nagyon se karácsonyt se szülinapot (kivétel a párom szülinapja esküvők és egyéb nagy családi ünnepek).

Idegenkedek, hogy felköszöntsem, félek, hogy akkor egyből úgy veszi ki magát, hogy majd én is "elvárom" hogy felköszöntsön, tudom, hogy akkor "kínban lesz" azzal, hogy "költöttem a pénzem" és azzal, hogy ő hogyan tromfoljon vissza ezzel, mivel ajándékozzon ő meg engem. (az én szülinapom az övé után lesz nem sokkal).

Nekem nem fontos, hogy ő felköszöntsön, sőt zavarban lennék ha problémát csinálna ebből...

de valahogyan jó lenne kimutatni, hogy mennyire szeretem.

Szerintetek?


2010. okt. 27. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem köszöntsd fel mert ha nem köszöntöd fel akkor meg az lesz a baja...
2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csokor virágot adj neki, vagy egy kis cserepes virágot valami :) felköszönteni minden képen köszöntsd fel
2010. okt. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi:)

Ha nem köszöntöm fel tuti nem fogja szóvá tenni, tudom, hogy egyáltalán nem várja el...

Csak félek, hogy kicsit furcsán reagálja le ha felköszöntöm:-S

2010. okt. 27. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is köszöntsd fel. Az én anyósom feleslegesnek tartja a név- és születésnapi köszöntéseket, sőt még a karácsonyt is. Én mégis mindig megajándékozom valami aprósággal. Egy doboz bonbon, egy csokor virág, egy csomag kávé vagy karácsonyra egy szép abrosz. És mindig látom rajta, hogy jól esik neki és örül. És ezek közül bármelyiket könnyedén tudja viszonozni, hisz nem több ezer, vagy 10ezer Ft-os dolgokról van szó.
2010. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt lehagytam, hogy mi 4 éve júliusban jöttünk össze, de én már az első karácsonyra is vettem neki egy doboz bonbont, látszott, hogy nagyon meglepődött, de örült neki. És mivel én is kaptam egy doboz bonbont, úgy tűnt, hogy ő is készült. :)
2010. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!