Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szájra puszi felnőtt családtag...

Szájra puszi felnőtt családtagok közt. Tényleg én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

23 éves barátom mai napig ad szájra puszit az anyjának, amitől nekem kedvem támadna hányni. Annyira zavar, hogy lassan szakítóok lesz köztünk, mert nem tudom megérteni ezt miért kell csinálni. Az addig oké, hogy anyuci pici fia, ezt elfogadom, mert egyke gyerek ráadásul az anyukája gyakran hangoztatja, hogy az egyetlen sikere Ő az életben stb. Engem is rajongásig szeretnek a szüleim, így ez elfogadható számomra, bár tény, hogy önmagában már ez is sok vitára ad okot. A szájra puszi viszont más dolog, az szerintem abnormális. Az anyukája ma kioktatott, hogy én vagyok a beteg, mert szexuális hátteret látok bele, miközben ez egy szimpla megszokás náluk. A barátom persze neki adott igazat, én vagyok a rossz, mert szóva teszem, hogy ezt nem kellene.

Neked mi a véleményed róla? Sajnos én már úgy kiábrándultam emiatt a barátomból, hogy komolyan fontolgatom a szakítást, pedig más okom nincs rá.


ápr. 17. 16:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
86%
Még pici korban sem kellene ezt csinálni, nemhogy ilyenkor...
ápr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
fél amerika így ad puszit, nem normalitás kérdése ez, hanem szokásé.
ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Amikor beszélőre mentem a börtönbe ott láttam csak ilyet. De férfiak között, és nem voltak melegek.
ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nálunk is van ilyen a családban.. hányinger, apósom és anyósom is anyós testvérének az unokáit szájon csókolják. 3,4 és 5 éves gyerekeket. A nagyszüleik is szájon csókolják őket, sőt még azt is láttam egyszer, hogy apósom a sógornőjét szájon csókolta (persze nem a felesége előtt). Férjem is okádik ettől szerencsére. Nem tudom a gyerekek szülei miért hagyják ezt, de nekünk nagyon beteg az egész csapat, mi véleményünk szerint ez már a pedofíliát súrolja.
ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%
Az olaszoknál ez természetes. A szülők szájrapuszit adnak a gyereküknek.
ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
25%
Én ezért még nem szakítanék.
ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
20%
Hányjál csak nyugodtan, úgyis rádférne ledobni pár kilót, nemde?
ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
96%
hat akkor szoljal a csavodnak hogy undorito, en is szeretem anyamat de soha a budos eletbe nem adnek neki szajra puszit.. meg az arcara se szoktam mert nem szeretem ezeket a dolgokat. Ennyi, ha nem valtozik semmi akkor meg szakitsal vele ilyen egyszeru.
ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
96%

Még gyerekkorban is undi és fertőzésveszélyes. Nem is értem, miért jött divatba.

A párkapcsolatodban meg nem a szájrapuszi a legnagyobb baj, hanem hogy a pasid anyuci pici fia. Annyi veszekedés vár rátok, hogy hajjaj.

ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
19%
Tényleg te gondolod túl. Náluk ez megszokás, sok kisgyerek ad anyjának szájára, bár idővel elkopik, hát náluk megmaradt, mert ártatlannak gondolják. Engem a higiéniás vonzata zavar. Ha téged ez ennyire kiborít, akkor szakíts.
ápr. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!