Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi semmitérő,...

Miért van ennyi semmitérő, anyámasszonykatonája éretlen pasi? És mi érdekük van a nőknek, hogy velük legyenek?

Figyelt kérdés

Teli van a világ link, lusta, pasival. Elmegy dolgozni oszt annyi. A nők meg mellette dolgoznak+mindent csinálnak, sőt a hapsi után pakolgatnak, férfimunkát is elvégzik. És apasi mint egy 5 éves, még a zokniját sem képes kimosni.

És a nő csinálja, ahelyett hogy az asztalra csapna. Nem csak a gyerekes nőknél láttam ezt. hajadonoknál is, élettársi kapcsolatban!

A nőkből ennyire könnyű hülyét csinálni?

Nekik ez hol éri meg?

Egyszer találkoztam én is hasonló pasival (rendetlenség, semmit nem volt képes megcsinálni) úgy siettem el onnan, hogy a kondenzcsíkomat látta csak utánam.

Miért használják ki a nőket a pasik? Miért hagyják magukat a nők?


2010. okt. 27. 14:01
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha egy nő nem követeli meg első perctől fogva, hogy a férfi azonos mértékben szálljon be a házimunkába, hanem rabszolgát csinál magából, magára vessen. Nem kötelező ilyen férfival élni. Ha viszont valaki úgy dönt, hogy bevállalja (mert azzal a pasival akar élni), akkor később ne mártírkodjon és nem várja el a pasitól, hogy megváltozzon a kedvéért. (Vagy fogadja el olyannak, amilyen, vagy ne akarjon vele lenni. Vagy szereti, vagy nem. Ha igen, akkor olyannak szereti, amilyen. Ha nem szereti, ne legyen vele.)


Több tízezer "rendes", szorgalmas, családra vágyó, segítőkész pasi szaladgál az utcán magányosan, de a nők nem veszik komolyan őket, mert nem elég határozottak, nem elég férfiasak (ez persze tévedés és látszat) - és lehet, hogy nem néznek úgy ki, mint a teremtés koronái. Hiába szeretné sok nőtársam beállítani úgy, hogy kizárólag a férfiakban van a hiba - ez nem igaz. Lehet jól választani. És be kell látni, hogy a rossz választásért nem a férfiak a felelősek, hanem az, aki rosszul választ. Ismétlem: senkit nem kényszerítenek, hogy rossz kapcsolatban senyvedjen. Ha mégis megteszi, akkor az neki mégis jó, akkor meg nem kell sajnálni. Ha nem jó, de nem változtat, akkor meg pláne nem kell sajnálni.


Itt egy link, amelyiken (az említett nem lestrapált) Aniston van smink nélkül. Nekem kifejezetten lestrapáltnak tűnik... Semmivel nem néz ki jobban, mint én smink nélkül. Egy jó sminkes viszont csodákra képes, Anistonnal kapcsolatban is, meg velem kapcsolatban is. A filmekben látott kép csak látszat, nem kell bedőlni neki.

[link]


Tegnapi 33 házas nő, aki elégedett a férjével

2010. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek abban igaza van,hogy ha valamit nem csinál meg nő vagy estleg csinál valamit,akkor is van jelzője amivel megilletik,de a férfiaknál ez már nincs vagy nem is igazán volt.Sok kapcsolat nagyon jól indul nagyon jól megy évekig,de aztán megváltozik a dolog.De ezt előre nem lehet tudni.Akkor jönnek a bibik.


Én nem vagyok karrierista,de nem is egy háziasszony típus.

A férjem nem egy Adonisz,nem egy agyon sportol fickó és ki merem jelenteni,hogy a két testvére is jobb képűbb.De ápolja magát és a látszat ellenére igen határozott és sokszínű egyéniség,akiben a belső szépség hatalmas.Nem akad meg dolgokon,hanem megpróbálja megoldani,megjavítani.Rettentően jó apa és férj.

Sok nő a látszatra megy,aztán kezdi csak a belsőt keresni,amit a látszat miatt egy ideig nagyon jónak talál,de egy idő után a rózsaszín köd is feloszlik és lám jön a vita,a bosszúság,hogy a férjem megváltozott,pedig sok esetben nem igaz.És fordítva is ugyanez nem írnám le még egyszer.


Ez a vicc még igaz is lehetne!

Megnyílik egy új üzlet, ahol a nők férjet vásárolhatnak maguknak.

A bejáratnál az alábbi utasítás olvasható:

- Az üzletet csak EGYSZER látogathatják meg.

- 6 emelet van, a férfiak tulajdonságai emeletenként javulnak.

- Bármelyik férfit kiválaszthatják az adott emeleten, vagy felmehetnek a következő szintre.

- Előző emeletre visszamenni nem lehet.

Egy hölgy úgy dönt, hogy kipróbálja az üzletet, és partnert keres magának.

Az első emelet ajtaján a következo felirat várja: "Ezeknek a férfiaknak van munkája" A nő úgy dönt, hogy megnézi a következő emeletet.

A második emelet ajtaján ez áll: "Ezeknek a férfiaknak van munkája és szeretik a gyerekeket." A nő továbbmegy.

A harmadik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket és félelmetesen jóképuek" Wow, gondolja a nő, és továbbmegy.

A negyedik emeleten: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképűek és segítenek a házimunkában"

Hihetetlen, gondolja a nő, nehezen áll ellen a kísértésnek, de valami ara készteti hogy továbbmenjen.

Az ötödik emelet: "Ezeknek a férfiaknak van munkája, szeretik a gyerekeket, félelmetesen jóképuek, segítenek a házimunkában és romantikusak!"

Úgy dönt, hogy benyit, de az utolsó pillantban megtorpan és felmegy a hatodikra.

Az ajtó ezt találja: "Ön a 31.456.012-es számú látogató. Ezen a szinten nincsenek férfiak, csak azért van, hogy bebizonyítsuk, hogy a nők sosem elégedettek. Köszönjük a látogatást.

Az utca szemközti oldalán egy hasonló üzlet nyílik, ahol a férfiak kereshetnek maguknak asszonyt.

Az első emeleten vannak a nők akik szeretik a szexet.

A másodikon a nők akik szeretik a szexet, és nem bánják ha a férjük időnként elmegy sörözni a cimbikkel.

A harmadik, negyedig, ötödik, hatodik emeleten még SENKI sem járt...

2010. okt. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló: a vicc jó de sajnos nem igaz.A nők elégednek meg sokszor a szarral. A pasik a jó kapcsolatban sem elég semmi, képesek még hűtlenkedni is, mert nekik semmi sem jó.


Tudod mennyi nő él olyan kapcsolatban ami nagyon rossz? Szerintem ha olyanok lennének a nők, mint amilyen ebben a viccben, akkor tényleg lennének elvárások és bizony ha nőnek egy-két dolog nem jönne be, továbbállna és keresné a tökéletesebbnél-tökéletesebbet.

2010. okt. 28. 20:59
 34/35 anonim ***** válasza:

Ehhez passzent az alábbi kérdés és kifejtés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2010. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Hiányzik a katonaság de nagyon.
júl. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!