Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi semmitérő,...

Miért van ennyi semmitérő, anyámasszonykatonája éretlen pasi? És mi érdekük van a nőknek, hogy velük legyenek?

Figyelt kérdés

Teli van a világ link, lusta, pasival. Elmegy dolgozni oszt annyi. A nők meg mellette dolgoznak+mindent csinálnak, sőt a hapsi után pakolgatnak, férfimunkát is elvégzik. És apasi mint egy 5 éves, még a zokniját sem képes kimosni.

És a nő csinálja, ahelyett hogy az asztalra csapna. Nem csak a gyerekes nőknél láttam ezt. hajadonoknál is, élettársi kapcsolatban!

A nőkből ennyire könnyű hülyét csinálni?

Nekik ez hol éri meg?

Egyszer találkoztam én is hasonló pasival (rendetlenség, semmit nem volt képes megcsinálni) úgy siettem el onnan, hogy a kondenzcsíkomat látta csak utánam.

Miért használják ki a nőket a pasik? Miért hagyják magukat a nők?


2010. okt. 27. 14:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

És tudod mi a baj?


A magyar férfiak nagyrésze kiskirályként lett nevelve-tisztelet a kivételnek-akik azt hangoztatják, hogy a nők nem dolgoznak, ku rvák mind, igénytelenek, holott ismerősi körben rendre látom, hogy haverok barátnője dolgozik, mos főz, haver meg panaszkodik az "asszony" hízására", holott ő sem nádszál és ráadásul munkanélküli.


Jah, és én férfi vagyok, "tisztelet a kivételnek" egyik tagja:)

2010. okt. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%

A pasik azért használják ki a nőket, mert ki lehet őket használni és szeretnek kényelmesen élni. Szeretik, ha eléjük van téve a vacsora (persze amikor ők akarják), nehogy már nekik kelljen mosogatni, takarítani, vagy bármit is csinálni.

Ez is szomorú, de még szomorúbb az, hogy rengeteg "lúzer" nő van, aki mindent eltűr.

2010. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a pasikat is egy nő nevelte ilyennek, amilyen, a saját édesanyja.


Mondom ezt úgy, h fiús anyuka vagyok.

Befogom a fiam a háztartásba, a férjemet is, igenis segítsenek, lássák, h milyen sokat is kell dolgozni, h szép, tiszta, rendezett lakásban éljünk.


Nem szeretném, h majd egy nő panaszkodjon a fiamra, h milyen léhűtő, lusta férfi...

2010. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim válasza:
100%

Kérdezhetném azt is, hogy miért van annyi buta, semmihez sem értő rendetlen, koszos, lusta nő? Mert bizony vannak ilyenek is. Szerintem a nők között is, meg a férfiak között is van jobb is, meg rosszabb is. A férfiak védelmében csak annyit, hogy azokat is egy nő nevelte, vagy nem nevelte, az ANYJUK.

Biztosan azért van így, hogy minden zsák megtalálja a maga foltját.

2010. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Tudjátok mi a baj?


Mi nők vagyunk a bűnösek, mégis a feleségük leszünk, és megcsinálunk helyettük mindent. Aztán sírunk, hogy nem jó. A pasi nem feltétlen a kapcsoltabna kényelmesedeik el, hanem ezt hozza otthonról. Ám, ha a kapcsolatban kényelmesedik el, akkor egy nő a hibás, ha otthonról hozta akkor is egy nő hibás. anyós - feleség

2010. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:12


Igazad van. Elég nagy baráti társaságom van, érdekes dolgokat figyelhettem meg. Sok lány egyszerűen rajong a "rosszfiúkért", mácsókért, volt olyan lakótársnőm, aki nem tanult semmiből, mikor megverték 3-4x, ugyanúgy megbocsájtott és játszotta vagány csajt, aki elnéző...

Ja és mellette lecseszett, hogy nekem milyen érzékeny párom van, biztosan meleg...Ennyi!!!!!!!


Furcsa módon nekem és még pár barátnőmnek, soha nem volt tahó, link alakkal dolga. Mostani párom is rendszerető, dolgos, tiszta, kedves, megértő ember!


Azt használják ki, aki megengedi!


25/N

2010. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy nagyon jó kérdés. Nekem is volt már csomó barátom, de egy sem volt olyan, aki segített volna ebben-abban. A jelenlegi barátom mindig azt hangoztatja, hogy fú milyen jó, kitakarított. Megyek haza, nagy pók a falon, poros minden.. Ez a takarítás?

Sajnos nagyon sok ilyen férfi van. Van lusta nő is, az tény.. De mégtöbb lusta fiú..

2010. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
30%

Mert a férfiak is belefáradtak az életbe. Tele van a tökük az elvárásokat támasztó nőkkel szemben.

A munka után, nyugalomra, pihenésre vágynak.

2010. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nevelésnél rontják el, amikor a kislányt már egészen kicsi korában házimunkára kényszerítik, és megtanítják neki, hogy "asszonynak kuss a neve", azaz hogy neki ne legyenek igényei, ha mégis vannak, akkor szégyellje őket nagyon, és úgy általában ne mondjon ellent a férfinak semmiben, mert a végén még jogos lesz a "hisztis,követelőző p*csa" megnevezés.


Ezzel szemben a kisfiúkat királyfiként nevelik, nekik azt tanítják, hogy minden helyzetben nyomják el a másikat, mindig tapossanak el mindenkit, aki az útjukba kerül, mert az a "jani", akitől félnek az emberek. A kisfiúknak nem kell házimunkát végezni, mert "letörik a f*rkuk", "elférfiatlanodnak", satöbbi. Aztán a sok hülye nő meg néz, hogy amellett, hogy ő maga álló nap dolgozik, utána hazamegy, otthon takarít vakulásig, egyedül neveli a gyereket (mert a gyerekkel való foglalkozás "férfiatlan"), míg a férfi pusztul a tévé előtt, és állandóan sört követel. Főzni, mosni nem tud, mert az anyja nem tanította meg, és nem is akar megtanulni, mert "a takarítás a nő dolga". Meg a gyereknevelés is, meg azért jó, ha legalább fele arányban beszáll a rezsibe, de mégse keressen többet, mint ő, mert az már sérti az ő hiúságát... Emellett a nő figyeljen arra, hogy legyen mindig kívánatos, szép, az ágyban akár 12-16 órai munka után is legyen szuperszexi macskanő, mert ha nem így van, akkor a férfi "elhanyagoltnak" érzi magát, amin ugyebár egy szerető tud a legtöbbet segíteni...


Azt tudom mondani, hogy a társadalom alakította ezt így, csakis magunknak köszönhetjük, hogy itt járunk.

2010. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

"A munka után, nyugalomra, pihenésre vágynak."


A munka után a nők is nyugalomra és pihenésre vágynak, de nem kapják meg, mert különben a kosz és a szemét egy hét alatt felenné a lakást. Aztán meg ők kapnák meg a fejükre, hogy milyen "rendetlenek és lusták, akik takarítani sem képesek", még véletlenül sem a "munka után pihenésre vágyó" férfi.

2010. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!