Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi semmitérő,...

Miért van ennyi semmitérő, anyámasszonykatonája éretlen pasi? És mi érdekük van a nőknek, hogy velük legyenek?

Figyelt kérdés

Teli van a világ link, lusta, pasival. Elmegy dolgozni oszt annyi. A nők meg mellette dolgoznak+mindent csinálnak, sőt a hapsi után pakolgatnak, férfimunkát is elvégzik. És apasi mint egy 5 éves, még a zokniját sem képes kimosni.

És a nő csinálja, ahelyett hogy az asztalra csapna. Nem csak a gyerekes nőknél láttam ezt. hajadonoknál is, élettársi kapcsolatban!

A nőkből ennyire könnyű hülyét csinálni?

Nekik ez hol éri meg?

Egyszer találkoztam én is hasonló pasival (rendetlenség, semmit nem volt képes megcsinálni) úgy siettem el onnan, hogy a kondenzcsíkomat látta csak utánam.

Miért használják ki a nőket a pasik? Miért hagyják magukat a nők?


2010. okt. 27. 14:01
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem nem ilyen. Én elégedett vagyok a helyzetemmel.

Azért mentem hozzá, mert szeretem olyannak, amilyen, és mert szeret és elfogad olyannak, amilyen vagyok. Vannak hibái (nekem is), de nem link, nem lusta és nem vesz hülyére, nem használ ki - persze nem is hagynám.

33 házas nő

2010. okt. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%

Mert a férfiak is belefáradtak az életbe. Tele van a tökük az elvárásokat támasztó nőkkel szemben.

A munka után, nyugalomra, pihenésre vágynak.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:19


Férfi vagy, igaz?

Képzeld, mi nők is vágyunk pihenésre, és mi is dolgozunk, gyereket nevelünk, megyünk értük oviba, iskolába, fizetjük a csekkeket, elintézzük a bevásárlást, főzünk, takarítunk, vasalunk. Nekünk kell egybetartani a családot, odafigyelni mindenre, szóval szerintem kijár, h hétvégente a besegítsetek a nagytakarításba, esténként elmossátok magatok után a piszkos edényt, és kivigyétek a szennyest...

2010. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen férfiak teszik a hülyét és téged is hülyének néznek. Bocs, hogy így kimondom, de láttam már egyet s mást, sajnos....
2010. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy miért ilyenek a férfiak, de minél többel találkozok annál jobban elmegy a kedvem a későbbi férjhezmenéstől... gyerekesek, hisztisek, lusták és ha nagy nehezen rá is veszik magukat h csináljanak vmit azt meg sza.rul csinálják... és utána meg húzzák a szájukat ha megmondod a véleményed! de szeretnék már találkozni olyannal amelyik nem ilyen... dehát nem láttam még ilyet sajnos
2010. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretek gondoskodni a páromról, de ő is gondoskodó típus, eddig nem volt olyan barátom, ill. élettársam, aki olyan volt, mint akiket te leírtál, szóval érdemben nem tudok nyilatkozni, csak azt tudom ide írni, hogy vannak kivételek, és ezt én, mint tanú bizonyítom. :)
2010. okt. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
86%
Ezt azért hozzák otthonról a férfiak és nők,mert az elmúlt pár évtizedben,a legtöbb férfi félrelépett és az egyedül hagyott nők emiatt elkényeztették a gyereket,megcsináltak helyettük mindent és ez lett belőlük.Ez általánosítás,de így van.Persze sok nő is félrelépett,nem kell itt rögtön arra gondolni,hogy a nők nem hibásak stb.Egyre elfuseráltabb ez a világ.Annyira szeretném,hogy változzon ez is,hogy végre a szülők álljanak a lábukra és kezdjék már el igazán nevelne a gyereket,mert egyszerűen butulunk.A technika fejlődik az emberiség meg butul.Nincs már fegyelem stb.13 évesen már teherbe esni?13 évesen teherbe ejteni?És ez legyen elfogadott?Kapjon mindenki észhez,mert nagy bajok fognak jönni!
2010. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Imába foglalom anyósom nevét, amiért olyan fiúkat nevelt, amilyenek. A páromnak és a bátyjának kis koruktól természetes volt, be kell segíteni a háztartásba. Mindent megcsináltak a vasaláson kívül. (Ma már a sógorom magára vasalja az ingeit, nem szalad anyukához vele.)

Két fiútestvér között nőttem fel, nekem nem lehetett csak úgy leülni tv-t nézni, játszani, mindig az volt, menj segíts anyádnak! A bátyámnak már az is nyűg volt, hogy le kell vinni a szemetet.

Sokszor nem is az anyák, inkább az apák rontják el a fiaikat. "Ne hogy má' mosogassál, majd anyád megcsinálja!"

És hiába csinálná a gyerek, folyton ezt kapja, majd anyád, nővéred, húgod megcsinálja. Persze, hogy megszokja a semmittevést, ellustul...

Többek között a nők szeretnek mártírt játszani. Panaszkodnak, hogy semmit sem segít a férjük, még a gyerekre sem tud vigyázni egy órácskát, de nem mondja egyik sem "apa emeld fel a fenekedet és szedd össze a retkes zoknidat, vagy húzz el innen a fenébe!"

Mi nők is ledolgozunk 8-9-10-12 órát, mi is elfáradunk, nekünk is jár a pihenés, mi is szívesebben döglenénk a tv előtt egy húzós nap után, mégsem tesszük, mert akkor mi lennénk a lusta nők, akik egész nap nem csinálnak semmit.

2010. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: El kell Őket hajtani a franca, mint a vemhes macskát a tanácsi lakástól.


Én megtanultam, hogy ki kell mondanom, amit gondolok, mert különben tuti nem lesz semmi. Ha ez nem tetszik, akkor jön a "könnyes" búcsú. Én nagyon tudok szeretni, de magamat jobban szeretem.


Egyébiránt általában anyuci csinál a fiacskájából egy pipogya hülyét. Én általában már az elején (ez fontos) közlöm, hogy én nem az anyád vagyok, mind a ketten önálló emberi lények vagyunk stb. Persze általában csak zavart pislogás van.


Sokak szerint néha túl kemény is vagyok, de csak így maradhat talpon az ember a mai világban.


21/L

2010. okt. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó!Bár nő vagyok,de teljes mértékben igazat adok neked és csak gratulálni tudok,hogy van még ilyen ember a földön!Így kell csinálni és lehet,hogy nem csak magadon segítesz ezzel,hanem annak a figurának is,akit elhajtottál!
2010. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiak egy csomó mindent elvárnak a nőktől, miközben nem segítik őket. Elvárják azt is, hogy a nő megfelelő külsővel is rendelkezzen, miközben a pasi meg egy dagadt, elhanyagolt disznó, aki zabál, vedel, fingik és röfög. Ja, meg kefél."

21L

2010. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!