Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi semmitérő,...

Miért van ennyi semmitérő, anyámasszonykatonája éretlen pasi? És mi érdekük van a nőknek, hogy velük legyenek?

Figyelt kérdés

Teli van a világ link, lusta, pasival. Elmegy dolgozni oszt annyi. A nők meg mellette dolgoznak+mindent csinálnak, sőt a hapsi után pakolgatnak, férfimunkát is elvégzik. És apasi mint egy 5 éves, még a zokniját sem képes kimosni.

És a nő csinálja, ahelyett hogy az asztalra csapna. Nem csak a gyerekes nőknél láttam ezt. hajadonoknál is, élettársi kapcsolatban!

A nőkből ennyire könnyű hülyét csinálni?

Nekik ez hol éri meg?

Egyszer találkoztam én is hasonló pasival (rendetlenség, semmit nem volt képes megcsinálni) úgy siettem el onnan, hogy a kondenzcsíkomat látta csak utánam.

Miért használják ki a nőket a pasik? Miért hagyják magukat a nők?


2010. okt. 27. 14:01
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szerintem generaciokrol generaciokra adodott ez at, hisz par evtizede a not meg nem is embernek neveztek, az csak a ferfi megnevezese volt. Attol, hogy a nok jogokat kaptak meg nem tudta azonnal kovetni az emberek felfogasa az egeszet. Ez olyan, mint hogy Magyarorszagon tobb, mint 20 eve demokracia van jogilag, az emberek tobbsege ennek ellenere nem tud ebben gondolkodni, hisz ott vannak a regi gyokerek az elozo rendszerbol. A nok helyzete is ilyen. Ha az anyja ugy nott fel, hogy neki a ferfiak kiszolgalasa a feladata, akkor a ferfi a felesegetol is ugyanazt fogja elvarni, hisz ezt latta otthon. Regen ez rendben is volt, amig a nok nem dolgoztak, de ma egy normalisabb ferfi belatja, hogy neki is meg kell mozdulnia. Mondjuk az en ferjem is rendetlen volt, bar soha nem volt nagyhatalmu, uraskodo, csak fogalma nem volt, hogy mit hogyan kell csinalni egy haztartasban. Az anyosom mondta, hogy o mindent megcsinalt otthon es nem azert, mert muszaj volt, hanem, mert lusta volt megtanitani, hogy hogy kell osszehajtani a ruhakat, hogy kell fozni, jo nagy veszteseg ez egy embernek...szoval ennek is ket oldala van. En a gyerekeket befogom a hazimunkaba, a ferjem pedig megtanult takaritani, a tobbit meg ugyis en akarom megcsinalni. Nekem ez igy eleg.
2010. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

14:27!


Te nem lattad ezeket a sorokat, mikozben jelentetted a valaszt? :


"Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). "


Szanalmasnak tartom az egymas modinal valo jelentgeteset, csak mert nem tetszett, amit irt.De hat nem mindig celravezeto ez a modszer, mint latjuk :-D


Kerdezo!


Az ilyen pasik csak azokat a noket hasznaljak ki, akik hagyjak magukat.En nem ertem, minek kell egyaltalan osszejonni egy ilyen pasival, mar az elejen is feltunhetne, hogy nem kepes megcsinalni semmit.Nem kell odakotni magat az embernek egy ilyenhez, es nincs gond.

2010. okt. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Engem anyám mindig arra - is - akart nevelni, hogy a férfinak is ki kell venni a részét a takarításból. De az ellenkezőjét érte el, az őrületbe kergetett (de még a nagyszülők is) a takarítással. Amikor hallom a porszívó hangját az egekbe szökik a vérnyomásom.

De mentségemre szóljon, hogy nem fogok nősülni, így egy nőt sem kell majd ezzel az őrületbe kergetnem.

21F

2010. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

16.23-asnak, nem jelentettem, csak ahogy másolod az egész hozzászólást, az alatta lévőt is beteszi...

Egyébként meg elmondom, h mit tartok én szánalmasnak, ha beleszólnak olyanba, amihez nem értenek:D

ma 14:27-es vagyok.

2010. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
De igen, mert akkor irja ki ezeket a szovegeket.Amugy tok mindegy, csak rohejes, milyen emberek vannak...
2010. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Te most direkt provokálsz?

Próbáld már ki, nem jelentettem, az egész szöveget jelöld ki, ha nem hiszel nekem...

Nem szoktam jelenteni, mert tojok rá, h itt ki mit ír, egész addig, amíg nem kötnek belém.

2010. okt. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Na-na, ne veszekedjetek!

Köszönöm a hasznos válaszokat, nagyon jókat írtatok, és bizony sok válaszon elgondolkodtam.

Ez egy ördögi kör. Mindenhogyan a nő kerül ki rosszul. Remélem azért változik az anyukák elképzelése is az ideális fiacskáikról. Jó lenne embert faragni belőlük.

Ahhoz képest, hogy azt mondjátok : "azt lehet kihasználni, aki hagyja magát" /én is ezt szoktam mondani/ elég sok nő bután vagy naivan vezérelve önkéntesen csinál magából hülyét. Nem egy-kettő, hanem sok.

A másik a pasik irreális elvárásai a nőkkel szemben. Csak egy-kettőt:

A nő ne legyen pénzéhes K., ne kelljen eltartani, dolgozzon, de persze mellette ne keressen többet mint a férfi. Emellett nehogy élvezze a hivatását (menjen el mosogatónak vagy takarítónak vagy a tecsóba éhbérért, esetleg egy gyárba betanított munkásnak), miután végzett vásároljon be (hazacipekedés--női munka, persze autó az minek, az a férfinél van).

Főzzön-mosson-takarítson-gyerekekkel foglalkozzon.

A villanykörte-kicserélése férfi munka, azt is háromhavonta egyszer. (Miért férfimunka??? Azért mert egy székre kell felállni?????)

Ház festése-kerítés festése: 10 évente! (ez is ffimunka)

A gyerekkel állandóan otthon lenni--a nőnek kell.

A zsíros karriert a pasi futja be, --jó fizetés.

A ház és az anyagi javak is a pasié. És mivel minden jó az övé, úgy gondolja, hogy akkor már neki semmit sem kell csinálni.

Ha a nő fáradt, nincs kedve a szexhez-akkor a pasi megcsalja--tudja, hogy úgy sem hagyja ott a nő a gyerekekkel, mert nem lenne hova menniük. Persze kinek kellene a nő gyerekekkel:P


Én nem csodálom, hogy a nők 40 évesen már öregnek és lestrapáltnak néznek ki:S Nézzétek meg Jennifer Anistont, ő is 40 feletti, ő nem néz ki lestrapáltnak!


Ha mindezt nem csinálja a nő akkor is a nőt hibáztatják. ezért ördögi kör. Mint egy rossz pszichopata-film.

Ugyanez van a szexszel is: ha a nő nem akar annyiszor, akkor frigid, ha többször akar, akkor fehérmájú ribi. A megbélyegzés nem marad el. A ffinél nincs ilyen!

Ha a nő nem csinája meg a háztartási munkát lusta asszony. Ha elhagyja a gyerekeit, szemét nő, nem is anya. Érdekes, fordítva ezeket a pasik nem kapják meg.

Jó lenne, ha már tennénk valamit ezügyben.

2010. okt. 27. 19:06
 28/35 anonim ***** válasza:
Én meg nem kezdenék olyan csajjal aki olyan szót használ, hogy kondenzcsíkomat :o
2010. okt. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Hörcsög: miért nem? Nem tetszik talán? Elég gyorsan tudok suhanni ha kell, ebben tűzrőlpattant vagyok:D
2010. okt. 27. 20:28
 30/35 anonim ***** válasza:

az én drága kicsi páromat is eléggé elkapatta az anyukája, de nem rovom fel neki.

amit tudok, rábízok (szemétlevitel, bevásárlás, csekkek) de a háztartáshoz inkább ne nyúljon, mert még csak tanítani is képtelenség lenne, és inkább van türelmem ahhoz, hogy én takarítsak, mintsem szétbombázza a lakást.


igen, kiszolgálom, mert tényleg rengeteget dolgozik, én még tanulok, félig ő tart el, félig meg nekem van némi jövedelmem.

kicsit élvezem is, hogy gondoskodhatok róla, cserébe elvárom, hogy igenis tisztelje a munkámat, azt hogy rendben tartom a lakást, csinálok neki kaját.

biztos valaki lenéz ezért és szánalmasnak tart, de én így érzem jól magam.


ja, és nem szokott bunkó lenni, nem vesz semmibe, mindig megköszöni, ha kedveskedek neki valamivel.

alkalmakkoor vesz nekem meglepetést, elmegyünk kirándulni hétvégén.


szóval nálunk működik a hagyományos családmodell. nem vagyok karrierista.


ha azt látnám, hogy ezt kihasználja, nem becsül, akkor először is tartanék egy fejmosást, ha utána sem képes észrevenni magát, akkor lapát, akármennyire is fáj.

vannak dolgok, amiket szívesen megteszek érte, de hogy hülyének nézzen az már nem pálya.

2010. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!