Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a férjemmel,...

Mit csináljak a férjemmel, olyan fafejű?

Figyelt kérdés

20 éve élünk együtt. Van 3 gyerekünk.

Ő mindig dolgozik, reggeltől estig. Soha nincs itthon. Havi fizetése mégsem "olyan" sok, mint amennyit dolgozik.

Haza jön, eszik, tusol, alszik...

Szinte már egyáltalán nem beszélgetünk, ha mégis, csak panaszkodik a főnökére, a munkatársaira, a munkájára...

Próbálok néha másról is beszélgetni, de ha elkezdem mondani, mi van itthon, vagy a gyerekekkel, csak hallgat, nincs véleménye, nem fűz hozzá semmit, aztán amilyen gyorsan lehet, vált, s máris az ő problémáiról beszél.

Úgy érzem belefáradtam. Nincsenek közös programjaink, nem járunk együtt sehova, sőt még közös témánk sincs...

Nem akarok vállni, inkább megoldani ezt a helyzetet.

De már ötletem sincs. Úgy érzem mindent megpróbáltam már.


Én is dolgozom, én is elfáradok, de leülök este beszélgetni a gyerekekkel, főzök, mosogatok, mosok, stb.


Miért gondolja az én férjem, hogy ha ő elfárad, neki jár a pihenés, senki ne zaklassa... És miért gondolja azt, hogy nekem viszont kötelességem mindenben helyt állni...


2010. okt. 27. 09:23
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én nem hagytam magam!
2010. okt. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!