Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elévült a barátság...

Szerintetek elévült a barátságunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
5 éve a legjobb barátnőm de mostanában elég közömbös lett velem...pl.nem akar órákon mellém ülni egyfolytában egyedül hagy, mindig a hibát keresi bennem...ha őt bántja valami mindig kisírhatta magát a vállamon de ha nekem van vmi bajom akkor mintha nem is érdekelné...eléggé bezárkózott vagyok de nem szeretek egyedül lenni és barátkozni sem tudok szal nem vagyok olyan barátkozós típus és elég kevés barátom van(vele együtt olyan 4-5)... és azokkal sem vagyok mostanában vmi jól...
2010. okt. 26. 20:30
 1/5 A kérdező kommentje:
15L
2010. okt. 26. 20:35
 2/5 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz igen; te ha megteszed a magadét de ő nem akkor nem kell vele foglalkozni.


Az én értékrendemben 3féle barátság van


Vannak az igazi barátok: nekem ebből 2 van, mi 3an vagyunk a legjobb barátnők; egyiküket 16, másikukat 8 éve ismerem.


Vannak az érdekbarátok, akiket csak azért tartok mert kell a suliba egy stréber és jó ha az aktuális kiszemeltemhez általuk közel tudok férkőzni.Ha vége a sulinak, vége a szerelemnek, ők is lekopnak; de sosem hitegetem őket szóval nem építek nagy barátságokat velük.


Vannak a haver-barátok akikkel meg jó bulizni, pletykálni, de úgy nem nagyon vagyok velük csak ilyenkor.


Sokan a haverokat is nagy barátnak tekntik, közben meg 100felé pletykálnak egymásról...na nekem ez nem kóser...a te baráti kapcsolatotok nálam a 2. kategóriába tartozik...ideje lépnek és passzolnod őt

2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de nekem kell egy legjobb barátnő tudom h passzolnom kell de félek h nem találok új barátokat azt sem tudom hol kell őket keresni akik nem érdekből vannak velem...
2010. okt. 26. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Az emberek változnak(tapasztalat).Legtöbb barátság sajnos ilyen sorsra jut,a gyerekkori barátságok nagy része pedig ebben a korban kezd fellazulni.Persze ez nem általánosság,de tény,hogy sok esetben így történek(az én esetemben is így volt).Sokszor nem is kell okot keresni,pláne nem magadban.Mindig sajnálom,amikor ilyet hallok,mert sajnos én is átéltem már és nem értem,hogy egy egykor jó barátságnak miért kell ilyenre fordulnia.Ha nagyon aggaszt a helyzet max. rákérdezhetsz egyenesen,de nem hinném,hogy kielégítő választ fogsz kapni,de mégis legegyenesebb a tiszta és nyugodt beszéd.

21/L

2010. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
max azt a választ kapnám h "te hülye vagy, és ha szted ilyen vok akkor ne is barátkozzunk, szia" na ezt felelné...
2010. okt. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!