Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg tudjuk menteki még valahog...

Meg tudjuk menteki még valahogy a barátságunk?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve ismerjük egymást, sajnos nem lakik közel, interneten ismerkedtünk meg, még csak egyszer találkoztunk személyesen.

Nekem szinte mondhatni, hogy ő a legjobb barátom, igen tudom, hogy furcsa így, hogy csak interneten tartjuk a kapcsolatot, neki mindent elmondok, amit barátnőimnek nemnagyon..

Nyáron minden este fülesen keresztül beszélgetünk, annyira jó volt..

ő bevallotta már nekem egy ideje, hogy többet érez, utána lassacskán nekem is leesett, hogy én is..

Most egy ideje lett barátnője, és azóta alig foglalkozik velem, ha meg épp tudunk beszélgetni csak veszekszünk. Nem szeretném, hogy szakítsanak, mert tudom, hogy köztünk ennél nem lehet több. Csak nem akarom elveszíteni telljesen, mert nagyon sokat jelent nekem.

én 17 vagyok ő már elég rég benne van a felnőtt korban..

Nem tudok mit csinálni, mit tanácsoltok?


2010. dec. 23. 06:40
 1/3 A kérdező kommentje:
menteni*
2010. dec. 23. 06:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Probalj meg tobbet irni neki, hivd fel, keresd.. es ha o ezt latja, akkor le fog esni neki, hogy meg te is letezel es nem veletlenul keresed. Ha pedig nem vallik be mondd meg neki, hogy teged zavar, hogy mar egyre kevesebbet beszeltek.
2010. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondtam neki többször is már, nem durván, mégis veszekedés a vége, és nem változiik semmi.
2010. dec. 23. 15:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!