Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi akinek barátnője...

Az a pasi akinek barátnője van és mégis flörtölget más csajokkal is lehet még jó ember? Vagy ettől már biztos, hogy rossz ember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:25
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem nő vaggyok,és tapasztalatból irtam,mert álltam bosszut igy én is és én,szívtam meg ,mert hiába álltam bosszút,csak ürességet éreztem utána...
2010. okt. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
"belül majd felrobbanok, de a barátomhoz ezerszer erősebb érzelmek kötnek, valódi szerelem." Hat pont ez az, hogyha igazan, valoban szerelmes lennel a baratodba, akkor nem erintene meg annyira a masik pasi.Amugy mindegy, csak azert vigyazz.Mondjuk nekem eleve nem birom az ilyen mindenki kedvence pasikat....
2010. okt. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy flörtnél tovább soha nem merészkedne.Vagy ha igen,ahhoz már elég sok kellene.Vannak ilyen ,,mindenki kedvence" pasik,akik nem csalták meg még a párjukat,csak a szájuk nagy.
2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül rossz ember. Csak nem tiszteli a nőket. A barátnőjét se, és ha te leszel az, téged se. Sosem értettem azokat a nőket akik olyan pasira hajtanak aki foglalt. Szerinted ha te leszel majd a fix pont és mással flörtölget akkor te mit érzel?
2010. okt. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

igen, csak a szája nagy de nem tudná megcsalni a barátnőjét(90%).

ésszel tudom, hogy hagyni kéne mert én úgyse tudnám elviselni, hogy más csajokkal flörtöljön amikor velem jár, de mégis ragaszkodok hozzá vmiért.

amúgy nem csinálok semmit. a legkisebb jelét sem mutatom h kicsit is bejönne, mert régen kavart velem sajna, szóval engem is megkapott mint "trófeát"... de egy ideje igyekszem kerülni. csak mondom tök mind1 mit csinál, mert vhogy így is úgy is vonzódok hozzá.

2010. okt. 27. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!