Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi akinek barátnője...

Az a pasi akinek barátnője van és mégis flörtölget más csajokkal is lehet még jó ember? Vagy ettől már biztos, hogy rossz ember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:25
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
hát azt azért nem merném kijelenteni h biztosan megcsalná a csaját, csak az idegesítő ahogy viselkedik más csajokkal, mintha beakarná magát biztosítani, h mindig legyen kivel kavarnia...
2010. okt. 26. 16:54
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Hagyd ezt a pasit! Komolytalan ürge.
2010. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
tartok tőle hogy igazad van!
2010. okt. 26. 16:55
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ,mert amint megkapott,ejtene,trófea gyűjtő...Neki sajnos mindegy milyen a keret a luk a fontos,nem bántásból,csak szeretném,ha kinyilna a szemd,sok pasi van ám aki tiszteli a nőket,és nőként kezeli őket...
2010. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
igazad van. köszi. csak találnék végre egy ilyen pasit..
2010. okt. 26. 17:00
 16/25 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!

Most nekem is van egy ilyen. Van barátnője, nőcsábász, idősebb is nálam, és egyfolytában hajt rám. Március óta megy ez, azt hiszem beleszerettem már márciusba, és vonz benne hogy milyen jó pasi, nagyon érzem benne a szenvedélyt, és a többéves gyakorlatot amivel hülyítette a nőket. Azokkal nagyon csúnyán elbánt. Megmenteni nem akarom. Sőt semmit sem akarok tőle, az elején majdnem felborította a kapcsolatomat egy csókkal, amit bevallottam a barátomnak, több nem történt, nagyon erős voltam. És most mivan, én belül szeretem őt is és a barátomat is, bár ő inkább csak vonz. Nyomakodik ezerrel, pedig van barátnője és szeretője is, becézget, nyalizik, sündörög úgyanúgy mint a többi lánnyal, én meg felvettem egy álarcot, ami mögött rengeteg érzelem van, de nem látja. Ezért is nyomul és ostromol még mindig. Szegény még nem is tudja, milyen rossz lesz neki: bár kívánom, sosem leszek a skalpja, sosem fog úgy megalázni mint a barátnőjét, meg a barátja feleségét akivel lefeküdt, és a nő überszerelmes lett bele, és azóta vele csináltatja meg a munkáit. Az egom győzött! Sok mindent eltűrtem neki, amíg a párommal mosolyszünet volt, a keresgéléseket, a hívásokat, emaileket. A nyaramból is elvett a szarkavarásaival két teljes hetet. Nagyon nehéz, de én vagyok az első: belőlem nem fog hülyét csinálni és kisemmizni, nagyobb az egom annál, amiket láttam, hogy mit csinált a nőkkel. Most is napjában keres, én pedig belül majd felrobbanok, de a barátomhoz ezerszer erősebb érzelmek kötnek, valódi szerelem.

2010. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
89%
Elozo, akkor miert nem koptatod le egyszer es mindenkorra?Meglenne annak a modja, de nyilvan nem akarod, mert tetszik neked, hogy nyomul rad.Csak vigyazz, nehogy megis pofara eses legyen a vege ennek a nagy magabiztossagnak...
2010. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
52%
Még jó hogy élvezem, tudod hány nőt szívatott meg és milyen csunyán, abortuszra is mentek miatta egy jópáran, szóval...az a minimum hogy megszívatom helyettük is. Egyébként élvezem ezt a végzet asszonya szerepet..:)
2010. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
végzet asszonyka csak vigyázz nehogy a saját csapdádba és beleess,vagy rosszabb téged is megszopasson...
2010. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
68%
te biztos pasi vagy, hogy ezt mondod. csordaszellem az van!
2010. okt. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!