Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a pasi akinek barátnője...

Az a pasi akinek barátnője van és mégis flörtölget más csajokkal is lehet még jó ember? Vagy ettől már biztos, hogy rossz ember?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 16:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem biztos, hogy rossz ember, az viszont igen, hogy nem szerelmes a baratnojebe, es nem tiszteli ot.
2010. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Mit nevezel flörtnek, az se mindegy. Ha csak beszélget, az nem jelent semmit. Ha kikezd más csajokkal, elsőnek van igaza.
2010. okt. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%

Miért, most ezen felül adakozhat pl. árvaházaknak:D

Akkor meg azé' annyira nem rossz ember;)


Viccen kívül, ha melletted sétálva flörtölget másokkal az gáz.

2010. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem éppen a legjobb. Lehet hogy csak idegesíteni akar téged. ha nagyon durván nyomja, szóljál neki határozottan (ne kérlelőn vagy sírósan!) hogy ne flörtöljön és kész. Vagy esetleg megkérdezheted tőle, hogy miért flörtöl más lányokkal? (de ne sírósan, ne beszarian, határozottan!)

ha nem érdekli az érzéseid, akkor jobb abbahagyni a kapcsolatot.

Bár én a te helyedben elkezdenék pasikkal flörtölni. Kíváncsi lennék milyen pofázata lenne:D

2010. okt. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%
hát én nemtom... ha az én pasim más csajjal flörtölgetne kikaparnám mindkét szemét az tuti.
2010. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem feltétlenül. Nekem egyik ismerősöm (igaz már 40éves és 15éve házas) mai napig is flörtölget lányokkal. De olyan viccesen teszi egyáltalán nem zavaróan :) A felesége is tud róla tehát abszolult nem a háta mögött csinálja és a feleségét szereti csak Ő így próbál kedveskedni. Szerintem ez még belefér akinek ilyen a stílusa.
2010. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Lehet a barátnője csak addig kell,mig nem jön egy jobb,ő meg keres...
2010. okt. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
Mit értünk flört alatt? Lehet valaki csak flörtöl, mert kell a visszajelzés, de soha nem csalná meg a párját. Nem feltétlenül rossz ember.
2010. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

ő nem az én barátom, csak én szeretném hogy az legyen, vagyis nem igazán tudom h mit szeretnék xd :S

csak talán felejtős a pasi, mivel alapból úgy beszél a csajokról mintha trófeák lennénk.

2010. okt. 26. 16:48
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Mindenkinek más a flört. Az én párom már akkor felkapja a vizet, ha egy másik nőt említek neki(mindegy milyen okból), és rögtön elkezdi kérdezni, hogy csinos -e és hasonlók.
2010. okt. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!