Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Van egy szép...

Hogy lehet ez? Van egy szép lány tényleg szép, Suliba mindenki oda van érte, Aztán egy bűn ronda gyerekkel jött össze.

Figyelt kérdés
De ezt halálosan komolyan mondom tényleg csúnya.!! kancsal nagyon stb... Most a csaj csak szórakozik vele vagy mi? Köszi a válaszokat, 18L
2010. okt. 26. 15:37
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:
Na végre valaki megértet,Jó akkor gondolom nektek sem számít a külső leálltok egy bányarémmel. És én lány vagyok és nem fiú, és nem vagyok féltékeny, csak nem értem meg. És azt ne mondjátok hogy nem számít valamennyire a külső?
2010. okt. 27. 07:29
 32/34 A kérdező kommentje:
Az a másik, hogy ez sem fog öröké tartani mert jönnek a piszkálások stb, és csak össze töri a szívét.
2010. okt. 27. 07:29
 33/34 anonim ***** válasza:
Felszínes világban élsz. Tudod te, hogy hány "csúnya" embert ismerek, aki kedves, okos és végtelenül jófej? A szerelem érzése bizonyítottan szebbnek láttatja az illetőt, és bizony a szerelem pedig a belsőn alapszik, ennyi az egész.
2010. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Majdnem minden kiemelkedoen szep ember (ferfi es no) borzasztoan hiu es bekepzelt. Lehet, hogy ez a lany egy jo termeszetu ember es ugy volt vele, hogy o nem akar maganak egy onimado pasit. Egyebkent egy embert nemcsak a kulseje tehet vonzova illetve mindenkinek mas jon be.
2010. nov. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!