Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ez? Van egy szép...

Hogy lehet ez? Van egy szép lány tényleg szép, Suliba mindenki oda van érte, Aztán egy bűn ronda gyerekkel jött össze.

Figyelt kérdés
De ezt halálosan komolyan mondom tényleg csúnya.!! kancsal nagyon stb... Most a csaj csak szórakozik vele vagy mi? Köszi a válaszokat, 18L
2010. okt. 26. 15:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%
Nekem van olyan erős érzésem, hogy a kérdező valójában fiú, és azért fikázza a lánynak a pasiját, mert a lány bejött neki is, de a lánynak nem ő kellett, hanem a csúnya fiú:D
2010. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
77%
Mi van ha lány és őt dobta a húú de csúny pasi...
2010. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
77%
Vagy egy leszbi nő :) Vagy épp a szóban forgó fiú a kiszemelt, csak még magának sem vallja be, hogy szereti és inkább pocskondiázza. Máskülönben miért zavarná ennyire ez a kapcsolat?
2010. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
"mer nem menő"
2010. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
77%
He-he! Mire rányomtam az entert, a 16:42-es is arra gondolt, amire én :D
2010. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miért nem vallod be, hogy nem tartod fairnek, hogy ez a bombázó, - aki elvileg bárkit megkaphat -, a Te "Quasimodo"-ódat lenyúlta? Ez egy anonim honlap, azt kérdezel, ami leginkább a szívedet nyomja és csak azután tudunk Neked segíteni.
2010. okt. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

De most mi ebben a gáz? 18 éves vagy, és tényleg nem tudod, hogy mi az a szerelem? Nem hallottál még arról,a hogy az mindenkit megszépít- szór szerint, ugyanis tényleg szebbnek látja az ember az illetőt.

szerintem meg abszolút jó dolog, hogy a lány felvállalta a "csúnya" szerelmét. Ha nem lennél ilyen felszínes, buta liba, te is így vélnéd. Vagy akkor a világ minden csúnyája maradjon szingli?


Jó ég, tényleg vannak még manapság, kik ennyit adnak csupán a külsőre.... ?

2010. okt. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
85%
A szépség relatív,külsőség,felszin,a belső fontosabb,mert lehet valaki szép kivülről,da ha lekerülnek a külsőséges kincsek ha a belső üres akkor marad a kóró...
2010. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
A külső nem minden.
2010. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A szerelem vak. A külső nem számít. Mekkora sz@r dumák...

Kérdezővel egyetértek. Én sem értem soha, mikor jó csaj bűn ronda gyerekkel jár.


Hja! Igen, irigy vagyok, buta, felszínes és rosszindulatú. :)


Amúgy össze fogja törni a srácot...

2010. okt. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!