Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen barátom? -bőv. Lent-

Figyelt kérdés
Hol ismerkedjek? Az internetes ismerkedésekből már elegem van. Persze nincs ellenemre ha így jönne össze. Van egy szépséghibám vagy gondom nem tudnám megfogalmazni pontosan mi ez, mert szerintem mindenki más szóval illetné így meg mindenki gondol mindenfélére és mégsem tudja mi az :)) Szóval egy normális, amikor adja a helyzet érett, komoly és elfogadó típusú srác kellene.. persze ezek mellé nyilván társul még sok-sok tulajdonság de nincsenek elvárásaim ha jön valaki és szimpatikus akkor jöhet. Szóval hol/hogyan ismerkedjek?
2010. okt. 26. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad mennyi idős vagy? - ez is fontos az ismerkedés szempontjából , suliba jársz? dolgozol?

Egyébként pontosan tudom miről beszélsz, és hiába nézik le sokan a netes ismerkedést, nekem is itt sikerűlt párt találni máfél éve...

2010. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
17, dolgozom és suliba is járok :)
2010. okt. 26. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A netes párkeresésnek vannak persze árnyoldalai is, de nem feltétlenül elvetendő. Egy próbát megér!

Baráti kör? Onnan is kikerülhet egy helyes srác,gondolom nem vagy egy otthonülő tipus, de ha mégis,akkor azért eljársz szórakozni.Ki kell szűrni-tudom nagyon nehéz-a megfelelő társat,előbb barátkozzatok,ismerkedjetek, mielőtt komolyra fordítanátok a dolgot.

manapság annyi instant kapcsolat van,párok jönnek-mennek,felgyorsult minden.

Egyszóval ne félj a netes párkereséstől, a lényeg, sokat ne várj tőle, kezeld lazán és akkor nem ér csalódás.

Én igy ismertem meg a páromat tavaly,idén volt az esküvőnk:)na nem volt egy könnyű dolog, mig egyymásra találtunk,rengeteg oldalra regiztem,de kitartó voltam nagyon!Sok sikert neked is !!

2010. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De szuper :) Sok boldogságot Nektek :)))

Köszi a válaszod.

2010. okt. 26. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért 17 évesen még nem vagy lemaradva semmiről! Suliban gondolom vannak haverok, nekik is vannak haverjaik... innen is beszökkenhet egy szerelem :) írtad, hogy dolgozol is, tehát sokat vagy emberek között, többféle társaságban, csak légy nyitott, s mindig a "nagy érzés"t várd, csak ismerkedj, és jönni fog... Neten pedig valóban az a lényeg, hogy óvatos légy, ne dőlj be , egy idő után kialakul a rutin, hogy ki tudd szűrni az idiótákat, és igenis vannak társkeresőkön normális emberkék, akik épp ezzel a problémával küzdenek mint te! HAJRÁ! :)
2010. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy észrevettem a csajok a netes társkeresőben a fehér paripás tökéletes lovagra várnak... valamiféle konkrét elképzelésük van (személyiség, szemszín, hajhossz).


Amúgy nem tudom hogy ismerkedj, én elég antiszociális vagyok, csak osztályon belül ismerkedtem...

20/f

2010. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :)
2010. okt. 26. 19:25
 8/8 t601s válasza:
55%
ÉN A HELYEDBEN CSAK UGY ISMERKEDNÉK HA VALAKINEK VAN WEBKAMERÁJA,NEM EGYBŐL A SZEXRE IRÁNYUL AZ ISMIZÉS TÁRGYA!ENÉLKÜL A MESSZIRŐL JÖTT EMBER AZT MONDD AMIT AKAR CIMŰ FEJEZET JÖNNE ÉS MINDIG A POFÁRAESÉS MARADNA UTÁNA !!
2010. okt. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!